INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobit je rezultat usklade za Arenu – dakle od početka korištenja do danas tj isteka opcije prijevremenog otkupa usklađuju se primitci za Arenu s indexom cijena i sl. Dakle to je tih 80-ak milijuna kuna.
Sada ZG Holding nastavlja plaćati do 2036. godine 7m eura godišnje.
A dug za Arenu je minoran u odnosu na primitke.

Da li zna neko koliku je dug hac-a prema ingri


2Q Poslovni prihodi: 24 miliona kuna

Pa RIZO ima vise. 😀

Biti ce zanimljivo gledati. Uzivajte…

vratit ces se iznad 4 kn. ne brini…2 kn ne budes vidio vise tako skoro .
bolje da vas je sto vise ovakvih [emo_zloban]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter:
..ne interesira me ingra kao dionica, ali zanimljivo je pratiti tipicna velika ocekivanja i onda jos veca razocarenja 😀

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-genera-u-fokusu-investitora/ar-116836/
Obrati pozornost na:
U fokusu bi mogle biti i neke od kompanija koja su objavile dobre poslovne rezultate. Jedna od njih je Ingra o čemu je tijekom vikenda pisao SEEbiz. Ingra je u pola godine ostvarila prihode od 66 milijuna kuna što je čak 69 posto više nego u istom lanjskom razdoblju. Ukupni prihodi su gotovo upeterostručeni, s 57 na 253 milijuna kuna. Najveći dio prihoda od prodaje odnosi se na prodaju stanova i poslovnih prostora na projektu Dvori Lapad. Dionice su uzletjele već krajem protekloga tjedna, a ovih dana možemo očekivati nastavak inicijative kupaca.


@inverter:
..ne interesira me ingra kao dionica, ali zanimljivo je pratiti tipicna velika ocekivanja i onda jos veca razocarenja 😀
DNO je proslo svrseno vrijeme ,dok vecina shvati ,,dionica ce vrijedit duplo..podsjetit cu te ne brini.
Alžirski bolnički kompleks dosegao je 13% od ukupno ugovorenog iznosa, uključujući ugovor br.2, koji se aktivirao krajem 2014. godine, a što je vidljivo u bilančnim pozicijama. Grupa je za drugu fazu kompleksa uspješno ishodila bankarske garancije. citati izmedju redaka

[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hac ingra dug?! Itko…

Po meni tu par njih i prodaju i kupuju i ruse cijenu kako bi skupili sto vise
Do petka ce bit belaja 🙂

Ova dionica postaje fenomen. Ni atomska bomba ju ne može podići i zadržati iznad 4 kune. Pored toliko dobrih stvari u zadnjih godinu dana ostaje na stečajnoj cijeni. Povjerenje ulagača očito se neće tako skoro vratiti. Pa i s ovom dobit koja zvuči nevjerojatno istaje ispod 3.5..

nije sve tako crno


@inverter:
..ne interesira me ingra kao dionica, ali zanimljivo je pratiti tipicna velika ocekivanja i onda jos veca razocarenja 😀

o kakvom razočarenju pričaš.prije dava dana dionica je bila 3 kn, sada je 3,4 kn. rast od skoro 15 %.što si mislio da će u dva dana skočiti 200%. ako tako misliš bavi se kladionicom a ne burzom.

Hhhh

Puno je dionica, REVERSE STOCK SPLIT, opet ponavljam pa ćeš vidit.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close