INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tablica RDG u pdf-u je kriva, predgovor u pdf-u govori o netto rezultatu +50 milijuna.

Sramota.

Kako si dopuštaju takve propuste……[emo_mrgud]

I sad ako je netko prodao na račun tablice u pdf-u, možete mislit kako mu je, a ta je prva izašla, tek potom xls sa točnim podacima, netko je gadno nastradao.

U tom cijelom ludilu ja pogrešno zadam nalog prodaje umjesto kupnje, srećom ostao sam samo bez 700 dionica, da je bilo par lipa niže ostao bih bez svega.

Mislim da oni ne odgovaraju za to, tako da se možemo fućkati. No ja nisam ništa ni radio, žao mi je prodavača, nikad se ne veseliti tuđoj nesreći.

NETO DUG SMANJEN ZA CCA 200 MKn

– UKUPNI PRIHODI 207.626.155
– UKUPNI RASHODI 150.139.240
DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA 55.609.751

opako dizanje iz pepela [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ajde neka i ti gradjevinari krenu…Valjda i te silne hotele koji se planiraju treba netko i izgradit 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Jel može pozitivan neto rezultat nastati zbog izdavanja tranše obveznica Lanište d.o.o.-a?

I smanjenje duga za 170 mil.kn?

Ne moze

...

OPAAA, koja pozitiva!!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

evo nakon više od mjesec dana moram napisati moje viđenje situacije.odmah naglašavam da posjedujem dionice ingre i nije nagovor na kupnju ili prodaju iste.rezime:
– da li postoji na burzi dionica koja je ostvarila dobit razdoblja koji je veći od ukupne vrijednosti cijele firme.(ingra posjeduje cca 13,5 mil dionica pomnoženo sa 3 kn, iznosi cca 50 mil. kuna, a dobit je 55 mil.kuna),
-u zadnje cca 2 godine smanjili dug sa cca milijarde kuna na cca 600 mil. kuna,
-sklopljena predstečajna, koja će po mom mišljenju vrlo brzo biti i zatvorena, jer će firma izdavanjem obveznica pokriti dug prema bankama, pa ostaje jedino dug prema drugim fizičkim i pravnim osobama koji nije velik, sa dva veća posla to se da podmiriti i firma se vraća na staro
-usvojena dokapitalizacija iz mjeseca rujna 2014.g. koja ne može biti manja od 10 kuna po dionici
-prijavili se na više natječaja u više različitih zemalja
za sada je dosta, mislim da je ovo dobro.
volio bi čuti mišljenje bananarame.pozdrav

ovo plus minus pdf..xls nema sanse da je slucajno…. nisam nist prodal al sramota…. a ovak i onak 95 posto vec dovoljno isprepadano i s traumama gubitka i tlacenja

pepe7

New Report

Close