INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko očekuje dobar izvještaj kad jutros čisti sve do 3 kn?


Ovaj pad sa 3.50 je vise jer je izostao dugo najavljivani veci posao a friziran izvjestaj ju je dodatno dotuko…
Mozda sutra uz FI bude i objava tog famoznog ugovora..ja sam spreman 😉

A jesi li spreman za bježaniju ako revidiraju nabildano izvješće iz 2014. To je neto cifra koju oni nemogu zaraditi u neto iznosu slijedećih par godina, naročito uz ove ogromne plaće koje si isplaćuju.

pa ne očekujem bježaniju pošto je taj pad već odrađen i to propisno
Mislim da ako i bude razočaravajuće izvješće da će pasti 10-20 lipa jer će se netko iskrcat i dalje po starom nadomak 3kn, pa di ćeš niže 🙂
Slažemj se stobom u vezi njihovih plaća koje ne prate rezultate jer svi mi strepimo što će bit sljedeće a oni lagano ali sigurno svaki mjesec pune đepove i zarađuju više od menađera u Adrisu
Već sam bio napisao da Adris je bio otvorio u Iranu tvornicu i godinama su se vukli pregovori i dogovori i danas se nešto dogovoriš a sutra kao da se niste vidjeli, pa tako mislim da nije ništa bolje u Alžiru ili Sudanu, teško je sklopit posao jer niti su to demokratske zemlje a još manje se drže poslovnih dogovora, ukratko nisu pouzdani
Za sada se nadam samo da će uspit utopit onih 57 milijuna eura obveznica i popravit financijsku sliku

Bolje nego sam se nadao. Bravo INGRA

neće uvijek biti ovako.

Kakav maestralni zgubitak…..

Svaka čast !

odlično, sve veće, i prihodi i gubitak, bravo

Neto dug na dan 30.06.2015. iznosi 618 milijuna kuna i smanjen je za 170 milijun kuna u
odnosu na 31.12.2014. kada je iznosio 788 milijuna kuna.

neće uvijek biti ovako.

Auuu koje iznenađenje u konsolidiranom.

Ooooo da..

nije sve tako crno

Tu se radi o nekoj grešci.

Podaci u PDF i XLS konsolidiranom su sasvim drugačiji.

Dobit razdoblja 55609751

Ne znam dal je netko ocekivao sta bolje al ja sam zadovoljan..bitno da se dug smanjuje i to brze nego je bilo tko mogo zamislit..

New Report

Close