INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neki dan kupio po 3 kune a danas prodao po 3,03. Zašto ovo pišem?
Samo da vidite koliko je ova dionica stvar sprdnje a ne kupnje i prodaje.
I to da bih prodao stajao sam puna tri dana na asku! Tako da je izlišno uopće pričati o nekoj želji da ovo netko kupuje.
Da li je dionica stvar sprdnje ili oni koji tako rade, kao ti?

neće uvijek biti ovako.

Stvar sprdnje pošto je pala sa par stotina kuna na tri kune. Mnogi su ovdje sve popušili.


Stvar sprdnje pošto je pala sa par stotina kuna na tri kune. Mnogi su ovdje sve popušili.
Pa nebi rekao da ima onih koji su kupovali po 413 i držali je do 2kn koliko je bila najniže.
Tržište određuje cijene iako stanje INGRE je bolje negoli kada je bila 6kn, kod ponude ĐĐ.No okreće se sve u životu pa će opet i to. Dugoročno se isplati, burekdžijski ne.

neće uvijek biti ovako.

Ma samo kul ljudi..pa lito je i uzivajte
Svi znamo u kakvom je stanju firma i svako od nas ima realna ili nerealna ocekivanja i nitko me ne moze nagovorit na nista
Uostalom da ne vrijedi nista nebi se tolko raspravljalo..padat ce jos al ce i dizat se pa ko ima zivaca neka izvoli..

Koliko se sjećam 31.7.
Očekujem dobro izvješće kao i zadnja dva što su bila, no to je u ovoj ZSE stajaćici nebitno jer se neće dogoditi pomak na veće cijene, no ako bude negativa od 20-ak milja kuna eto ti paničara koji će pobrati na dnu. Do sada je tako i ovdje i drugdje, koliko sam uspio pratiti.
PS: Važno je koliko je odmakao projekt u Alžiru. Krajem godine je bio oko 10% realiziran, pa tako malo i naplaćen.

neće uvijek biti ovako.

Da..taj posao kad bi krenuo malo jace i firma bi bila bonbon al to tamo sve nesto usporeno..znam iz iskustva kako u Iranu rade..danas se dogovoris jednu stvar sutra ko da se niste vidili..tesko je poslovat tamo..mentalitet
Svjestan sam i ja da ce se brckat jos jedno vrijeme dionica na ovim razinama sto sam i ocekivao posto je ljeto al da cu je vidit ispod 3kn opet nebi nikad bio reko

Mogu je ja dovesti i do 2kn, nije teško, samo prodam 20 000 kom a ostalo će učiniti paničari. Cijena dionice me trenutno ne zamara jer sam dugoročni ulagač-cca 10 god. Kupovao sam 2 godine malo više i sad ću mirno čekati još 7-8 godina, a u to vrijeme ako dođe i do 6kn ja sam zadovoljan, no plan mi nije prodavati ispod 20-ak kn u što vjerujem u idućim godinama moga plana. Budući da vodim jednostavan život nisam financijski opterećen da moram imati puno. Zato ne brinem što će biti i kada, jer ionako sve je ovo propadljivo i kešš i dionica i banka i život. Zato uživaj život i ulaži u nešto što traje a to je…??? Hvala Bogu, zna se.

neće uvijek biti ovako.

hvali megido u svih sesnaest. al kad proda okrenit će ploču kao i većina njih ovdje… nastavlja se špekulacija za zaradit koju kunicu…. nema tu baš previše igrača kao što je megido!

Jedino sto ce ih on imat duze od svih nas 🙂

nemam pojma koliko će ih on imat al znam da ću ih ja držati minimalno kolkiko i on. možda i duže. u obzir dolazi samo kupovina. nije nagovor na kupnju

Haha..ajmo ko ce ih imat duze… 🙂
Ja sam planirao ne vise od 5 godina jer do onda ne ocekujem nista spektakularno oko cjene pa ako bude bit cu zadovoljan a ako ne necu se razocarat
Jedino sto se moramo opremit debelim zivcia
Pozdrav ljudi..


Mogu je ja dovesti i do 2kn, nije teško, samo prodam 20 000 kom a ostalo će učiniti paničari. Cijena dionice me trenutno ne zamara jer sam dugoročni ulagač-cca 10 god. Kupovao sam 2 godine malo više i sad ću mirno čekati još 7-8 godina, a u to vrijeme ako dođe i do 6kn ja sam zadovoljan, no plan mi nije prodavati ispod 20-ak kn u što vjerujem u idućim godinama moga plana. Budući da vodim jednostavan život nisam financijski opterećen da moram imati puno. Zato ne brinem što će biti i kada, jer ionako sve je ovo propadljivo i kešš i dionica i banka i život. Zato uživaj život i ulaži u nešto što traje a to je…??? Hvala Bogu, zna se.

jel ti ovo ozbiljno?

New Report

Close