INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na prodaji 281 tisuca dionica!


Na prodaji 281 tisuca dionica!

Ma gdje su tolike dionice uopće se ne vide?

Da, preko 9 kn imaš 100 tisućica.

neće uvijek biti ovako.


Na prodaji 281 tisuca dionica!
Koliko je sad? Ispod 200 tisućica. Sve je to nerelevantno i promjenjivo u par sekundi.

neće uvijek biti ovako.

Vrlo učinkovito je bilo jutrošno štopanje rasta, 3,27kn mali promet i sad se stoji i čeka… Valjda bi trebalo sad prema dolje krenuti? To je bio plan!

Netko i dalje strpljivo skuplja i skida sve što se skupi na prodaji. Nije loše za gledati (kada se nema novca za dokup). Ne nagovaram ni na što.

Prvi veći nalog na tek na 6,90 (18 000 komada). Znakovito ili…?

neće uvijek biti ovako.

može li bolje?
Najveće plaće isplaćuju se, prema godišnjim financijskim izvještajima, u Ingri – mjesečni je prosjek 53.684 kune neto, čak 12,5 tisuća više od lanjskog rekordera Adris grupe.[/url]
i dok se vlasnici grizu i strepe nad ovo malo knjigovodstvenog kapitala, ingr je kao država… isisana i prezadužena tvrtka u vlasništvu isto takvih malih dioničara u kojoj je mjesečni prosjek isplačene plaće zaposlenicima, koji uglavnom ne participiraju u vl. struktutri, 53.684 kune neto[emo_vrtimise]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


može li bolje?
Najveće plaće isplaćuju se, prema godišnjim financijskim izvještajima, u Ingri – mjesečni je prosjek 53.684 kune neto, čak 12,5 tisuća više od lanjskog rekordera Adris grupe.[/url]
i dok se vlasnici grizu i strepe nad ovo malo knjigovodstvenog kapitala, ingr je kao država… isisana i prezadužena tvrtka u vlasništvu isto takvih malih dioničara u kojoj je mjesečni prosjek isplačene plaće zaposlenicima, koji uglavnom ne participiraju u vl. struktutri, 53.684 kune neto[emo_vrtimise]

O plaćama i uvjetima rada u toj tvrtki predsjednik Uprave Igor Oppenheim rekao je: “Kod nas pripravnički staž traje šest mjeseci i u tom razdoblju plaća se kreće oko 4-5 tisuća kuna. Međutim, neki jako brzo napreduju, tako da plaća vrlo brzo može narasti na deset ili dvanaest tisuća kuna. Ingra je oduvijek imala plaće veće od prosjeka, no riječ je i o vrlo odgovornim poslovima. Treba isto tako uzeti u obzir da je većina naših zaposlenika visokoobrazovani kadar, od čega su dvije trećine inženjeri. Uostalom, plaće u našoj tvrtki dijelom su određene i tržištem radne snage jer samo tako možemo imati najbolje djelatnike. Uz plaće, zaposlenici imaju i druge dodatne pogodnosti, poput službenih mobitela koji ima svaki treći zaposlenik, a svojim ljudima plaćamo i poslijediplomske studije, stručna usavršavanja, specijalizacije, tečajeve stranih jezika i kompjutorske tečajeve.”
Da je Ingra tvrtka u kojoj svaki zaposlenik može napredovati do najviših položaja, pokazuje i primjer njezina šefa: “I ja sam u Ingri počeo kao pripravnik, to mi je bio drugi posao u životu. Prije Ingre kraće sam radio u Nami, a onda sam otišao u Ingru jer me taj posao više zanimao, premda mi je tadašnja plaća u Nami bila veća od plaće koju su mi ponudili u Ingri”, otkriva predsjednik Uprave Ingre Igor Oppenheim.

koliko je ingri godišnje potrebno za isplatiti sve radnike uz ovu prosječnu plaću??


koliko je ingri godišnje potrebno za isplatiti sve radnike uz ovu prosječnu plaću??
Budući da su develop. nema ih puno i netreba puno za plaće. No to je i dokaz da je to firma od renomea i znalački su prošli najveću krizu u građevini. Ko to preživi vratiće se na staze stare slave.

neće uvijek biti ovako.



koliko je ingri godišnje potrebno za isplatiti sve radnike uz ovu prosječnu plaću??
Budući da su develop. nema ih puno i netreba puno za plaće. No to je i dokaz da je to firma od renomea i znalački su prošli najveću krizu u građevini. Ko to preživi vratiće se na staze stare slave.
[/quote]
ajmo još jednom, ingra se vodi da ima oko 100 zaposlenika… a ako je podatak točan ( Najveće plaće isplaćuju se, prema godišnjim financijskim izvještajima, u Ingri – mjesečni je prosjek 53.684 kune neto ) koliki je to iznos godišnje??

New Report

Close