INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osnovne znacajke razdoblja
Prvo tromjesecje 2015.
 Ukupni prihodi porasli su za 83% na 55 milijuna kuna
 Prihodi od prodaje porasli su za 114% na 45 milijuna kuna
 Poslovni prihodi porasli su za 124% na 147 milijun kuna
 Prihodi s domaceg tržišta prevladavaju u odnosu na ukupne prihode od prodaje kao
rezultat pojacane prodaje na projektu Dvori Lapad
 Operativni gubitak prije poreza i kamata (EBIT) iznosi 2 milijuna kuna i smanjen je za
10 milijuna kuna, odnosno za 83% u odnosu na prvo tromjesecje 2014.
 U veljaci 2015. ugovoren projekt sanacije pokosa Laz na državnoj cesti D29 u
Hrvatskoj

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Pogotovo kad gledas Viadukt ili Tehniku kojima su prihodi snazno pali i povecali gubitak nekoliko puta u ovoj godini.. Ingra je barem stabilizirala poslovanje i sve je manje neizvjesnosti oko nje

Ne samo to nego Ingr ne mora nista raditi i smanjivati će dug zahvaljujući Areni. A vidjet ćemo.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Ne samo to nego Ingr ne mora nista raditi i smanjivati će dug zahvaljujući Areni. A vidjet ćemo.

Da nema arene nebi danas bilo ni Ingre. što niste kupovali danas, nakon dobrog izvješća??
Najviše me veseli alžirska bolnica… bit će to veliko svećano otvaranje 2034 godine (ovim tempom)[emo_zloban]

da je baba muško zvala bi se duško., nemojte molim vas razglabati da je ovo da je ono. treba reći da izvješće nije loše i to je sve!!!

Da i burza je bas reagirala tako na izvješće što ćemo poć govorit.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

iman popriličan broj dionica ingre. uopće me nije briga za ove šta blate tako i za ove šta hvale! znam ono šta znam i uvjeren sam da zahvaljujući pojedincima cijena ne skače. zivi bli pa vidili cijenu za koju godinu. pozdrav svim dioničarima pogotovo ingrašima

dobar komentar


iman popriličan broj dionica ingre. uopće me nije briga za ove šta blate tako i za ove šta hvale! znam ono šta znam i uvjeren sam da zahvaljujući pojedincima cijena ne skače. zivi bli pa vidili cijenu za koju godinu. pozdrav svim dioničarima pogotovo ingrašima

Hmmm…za koju godinu…. tko živ, tko mrtav.


OVO JE NAJVAŽNIJE

Alžirski bolnički kompleks dosegao je 11% od ukupno ugovorenog iznosa, uključujući ugovor br.2, koji se aktivirao krajem 2014. godine, a što je vidljivo u bilančnim pozicijama. Grupa je za drugu fazu kompleksa uspješno ishodila bankarske garancije.
3Realizacija svih projekata u Iraku uspješno je završena tijekom 2014. godine. Društvo se javilo na nekoliko novih natječaja, a primarno vezano za obnovu hidrocentrala te isporuku i montažu telekomunikacijske opreme. Obnova hidromehaničke opreme jedan je od ciljeva i na tržištu Alžira gdje se do lipnja 2015. očekuje zaključenje novih ugovora. Na području Bliskog istoka Društvo sudjeluje na nekoliko aktivnih natječaja slijedom čega se očekuje sklapanje novih ugovora iz područja energetike tijekom 2015.
godine.

..do lipnja 2015. očekuje zaključenje novih ugovora…

Obećanje ludom radovanje ili će doista Ingra dobti taj ugovor.[emo_naivan]

Ako se očekuje zaključenje ugovora, onda su u toku pregovori, a to nešto znači, zar ne.

neće uvijek biti ovako.

sve manje dionica na prodaji.

New Report

Close