INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad se i onaj koji je kupio i onaj koji je prodao pitaju: hmm tko je u pravu?
Jeli to samo pet milijuna minusa ili opet smo u minusu?

Nadam se kako će uskoro i neki posao u starom stilu objaviti i kako će prestati natezati te dvore.

Nitko ne komentira da je nakon dugo vremena izvješće pušteno krije rada burze…

Ja sam isto ocekivao negdje oko 8 tek izvjesce..
Gubitak je nakraju 5 milijuna?

Moze neko ko prati ingru da nam prokemtira izvješće jesu li na pravom putu?!

Ja mislim da izvješće treba malo mukotrpnije pročitati ima lijepih podataka.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

posebice onaj podatak o potraživanjima prema kupcima, cca 800.000.000,00 kuna.nije loše.pomalo se popravljamo, a sada čekamo rasplet natječaja

Vidim slabo se nešto komentira izvješće ( nadam se da hoće ) , ja sam zadovoljan sa smjerom u kome Ingra ide povečanje prihoda i to drastično, ali ne i činjenicom da su opet u minusu…o ko čitao sam i druga izvješća i većina ih je u minusu…smjer je dobar ali spor…nadam se drugim komentarima

Za sve koji su komentirali da je Ingra izgubila posao od 56 milja evo potvrde da nisu, ali radovi idu sporo…u 3 mjeseca 2posto( navodno ne krivicom ingre )

Takvim tempom bi gradili jos najmanje 10 godina tu bolnicu u Alziru
Vidim i da u banci imaju 29 milijuna kuna.. a i dug se smanjio za 4 milijuna. smanjeno je isto za 4 milijuna i troskovi materijala i usluga
Poslovi se odrađuju sporo a i trebaju koji novi da povecaju prihode pogotovo jer sa dvorima su zavrsili
Bitno da je veći pad zaustavljen napokon i kreću poslovat u pozitivnom
Jeste gledali Oppia na HRT1 u emisiji Labirint oko onog starog spora i navodnom dugu od strane Ingre prema nekoj međimurskoj firmi koja je u stečaju

@noiz: i ja mislim da nije los FI,jes da se sporo kreće ali dogoročne ulagati isplati se .2Q mislim da ce nešto od toga biti .

http://www.seebiz.eu/ingra-prihodi-skocili-55-znacajno-smanjen-gubitak/ar-110804/

Opet čitam izvješće i ja mislim da samo kod nas na 84% veće prihode može dionica pasti. Ima dosta toga po meni skrivenog i brojevima 🙂

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close