INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako ne lažu, crobex -2,30!
zašto?!!

lako je meni za ingru nego ste pametni prodavali ono drugih dionica da ju kupite po 44-45 i naravno srusili burzu
pa to je tako jadno da jadnije ne moze biti
a sve je cista spekulacija
ako openhamj sta objavi danas sa instituc., pa ako objavi dokap, pa ako mavrovo prodje

nebih htio da da me ljudi krivo shvate kao drukanje dolje jer me puno ljudi zna osobno iz birtija al ne treba se zaletavati pogotovo u ova nestabilna vremena

nije za odbaciti ni rizik kosova i sve onog sto nas okruzuje

Postanite Eu-robovi

Bojim se samo kad se koji fond koji je kupovao po 36k otrese po asku na 40k. Moraju i oni nekako zarađivat u ovim teškim vremenima.[cry]

Ulaganjem u znanje bi naucio da iza situacije na ZSE od prije mjesec dana moze slijediti vrlo velika volatilnost trzista, sa visokim skokovima prema gore ali i velikim padovima. Stoga bi mogli ocekivati ingru opet ispod 40….

zakaj sad ekipa ne poklopi ovo na asku kad se tako junacki lupalo ujutro po 44
prosvijetlite me zaista mi nije jasno

pliz vjeko pusti ovaj post jer me zanima o cemu se tu radi

jel ovdje netko navlaci pa onda skida cijenu
hvala vjeko

Postanite Eu-robovi

http://www.jutarnji.hr/sv…/art-2008,2,22,,109623.jl

nakon rata, trebat ce nesto i sagraditi
pogotovo kapitalne objekte

evo posla za ingru

Postanite Eu-robovi


zakaj sad ekipa ne poklopi ovo na asku kad se tako junacki lupalo ujutro po 44 prosvijetlite me zaista mi nije jasno pliz vjeko pusti ovaj post jer me zanima o cemu se tu radi jel ovdje netko navlaci pa onda skida cijenu hvala vjeko

Fondovi kupuju da bi mogli kupiti još više u dokapu. U svakom slučaju im ne odgovara da cijena ode u nebo u par dana pa su malo prikočili sa većim nalozima, a možda i žrtvovali koju dionicu. Zatim je tu ekipa koja je znalački ulazila na 35-39k i sad kapitaliziraju dobit. I na kraju ima papaka koji se daju navuči od Iveka i njemu sličnih. Btw. gdje je Nathan???
Čim nema njegove kritike odmah cijena dole….[smiley]


Nije valjda rast Ingre zasnovan samo na HDZu?

Nije , imaš pravo ima i Uprava neke zasluge. Evo dva ” poslića ” novougovorena:

http://www.seebiz.eu/hr/t…rnicu-biodizela,9165.html

http://www.seebiz.eu/hr/t…0-milijuna-eura,6644.html

Ukupno preko 900 milijuna kuna.
Kako nemamo još prihode za 2007. reći ću ti da su za 2006. prihodi bili 380 milijuna kuna.
Nije samo HDZ, u pravu si.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

TA analiza nudi pozitivnu atmosferu i dalje .
Dakle trend iz zadnja 2-3 dana bi se trebao nastaviti.


TA analiza nudi pozitivnu atmosferu i dalje .
Dakle trend iz zadnja 2-3 dana bi se trebao nastaviti.

Gdje se odvija ta amtosfera, ima li karata i pošto jedna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


janlana: ” TA analiza nudi pozitivnu atmosferu i dalje . Dakle trend iz zadnja 2-3 dana bi se trebao nastaviti. ” Gdje se odvija ta amtosfera, ima li karata i pošto jedna?

Valentine , moraš biti naš član , dioničar Ingre , pa češ osjetiti !

Ak nisi , šteta za tebe !


Valentine , moraš biti naš član , dioničar Ingre , pa češ osjetiti ! Ak nisi , šteta za tebe !

Možda bih trebao, al mi se ovdje sviđa jer ima ekipe ima se s kime pričati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close