INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Već treći dan ovdje pokušavam nešto dokupiti i nitko ne prodaje. Gdje je zapelo?
Probaj po Asku. Ionako će ti se isplatiti.

neće uvijek biti ovako.

M, jesam na kraju, naživciralo me. U tri dana mi je prodavano po 200, 300 kom. Tko uopce prodaje/kupuje 200 dionica koje vrijede 650 kn.
Uglavnom, zakružio brojku i čekam..

nije sve tako crno

simpatična atmosfera prije objave izvješća krajem ovog mjeseca.dionica ne ide dolje što je dobar znak.vjerujem u budućnost ingre

Bas je dobro sto postoje grafovi, pa i osobe sklone zaboravu mogu provjeriti sljedeće,

19.9.2014. vrijednost jedne dionice ingre je vrijedila 2,00kn
10.04.2015. vrijednost jedne dionice ingre vrijedi 3,52kn.

Jednostavnom matematičkom računicom dolazimo do rasta od 76%.

Jednostavnim uvidom u link je ovo što pišem provjerljivo:
http://zse.hr/?id=10006&dionica=INGR-R-A

Iako sam se vratio s odmora, idem opet na odmor, pozdrav!

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

[/quote]Samo jedan mali ispravak. Cijena nije rasla već se samo vraća na realnu vrijednost, koja je u ovom trenutku iznad 6kn. Kako znam? Pa analizirajte situaciju u vrijeme ĐĐ ponude od 6kn i usporedite sa sadašnjom. Biće bolje.

neće uvijek biti ovako.

Ne bi se slozio jer sam ja kupio na 2,00kn i ovo je danas cinjenica, nikome nije nagovor na nista.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Samo jedan mali ispravak. Cijena nije rasla već se samo vraća na realnu vrijednost, koja je u ovom trenutku iznad 6kn. Kako znam? Pa analizirajte situaciju u vrijeme ĐĐ ponude od 6kn i usporedite sa sadašnjom. Biće bolje.
[/quote]
Pa daj molim te proanaliziraj ti to za nas laike. Nismo svi tako dobro upućeni. Znaći ovo je sigurna lova. Imam ja nešto Ingre, evo tebi ko poznaniku sa foruma ako vrijedi 6kn(realno) evo dati ću ti po 4,5kn

slažem se sa megidom, a vrijeme će pokazati svoje. ovo je tek prva faza poboljšanja cijene dionice ingre.po mom mišljenju nastavak slijedi, ne u tako skorom vremenu, ali ide na bolje.forum pamti kometare pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu



Samo jedan mali ispravak. Cijena nije rasla već se samo vraća na realnu vrijednost, koja je u ovom trenutku iznad 6kn. Kako znam? Pa analizirajte situaciju u vrijeme ĐĐ ponude od 6kn i usporedite sa sadašnjom. Biće bolje.
[/quote]

[/quote]Googlaj malo, nema ništa na gotovo. Ali ima vremena vidjećeš i u praksi. [emo_cool]

neće uvijek biti ovako.




Samo jedan mali ispravak. Cijena nije rasla već se samo vraća na realnu vrijednost, koja je u ovom trenutku iznad 6kn. Kako znam? Pa analizirajte situaciju u vrijeme ĐĐ ponude od 6kn i usporedite sa sadašnjom. Biće bolje.
[/quote]

[/quote]Googlaj malo, nema ništa na gotovo. Ali ima vremena vidjećeš i u praksi. [emo_cool]
[/quote]
Pa daj,kad imaš vremena za pisati ići će gore il ići će dolje, vidiš da imaš kredita kod moderatora,meni bi takav post odmah obrisao,ajd daj objasni , ne moraš meni,al forumašima, vjerovatno su željni malo da im se sve stručno objasni.eto barem zašto je ingra danas u boljoj poziciji nego kad je đuro nudio 6kn. onda nikto nije htio prodati za 6kn, a dali bi danas prošla ponuda od 6kn po dionici, što misliš?

pa otić će gore kad se najavi jedan malo bolji posao i to je to, do onda će bit trakavica
Kako je Opi najavio da će 2015 bit živa vjerujem da uskoro slijedi sklapanje jednog boljeg posla pa ćemo vidit kolko će otić gore, kolko će veliki pustit 🙂

noiz ispravan komentar, a sve govori da se veliki posao valja iza brda, a ove godine ingra ima i mogućnost prodaje arene. bit će toga još

New Report

Close