INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se tiće CROBEX-a INGRA je revidirana još 23.03. što je na limun.hr i prikazano
tog dana pa na dalje sve dane dok se trgovalo dionicama INGRE.Na današnji dan nije prikazana jer nije bilo ni trgovine.Inače sa 30.03.registrirane su one dionice koje su ušle u CROBEX10.

Danas je bila jedna transakcija na 355 dionica i bilo je evidentirano na CROBEX-u. U CROBEX-10 INGRE nema.

O.K. Hvala. Očito sam nešto krivo zmiksao. Može li mi samo neko objasniti što znači slovo C ispred naziva dionice u limun gledalici. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

C – Crobex

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Zašto onda ispred Ingre nema C. Po tome sam zaključio da nije u Crobex pa ispadoh neznalica. ???

neće uvijek biti ovako.

Sretan Uskrs svima!!!

hvala! također!

Najdalje je u prvom kvartalu otišla Ingra (ZSE:INGR-R-A) koja je u prvom kvartalu povećala tržišnu kapitalizaciju 42,3 posto. Ipak, valja biti oprezan jer je ovakav rast postignut a slabašnom prometu. Tek smo u veljači vidjeli nešto veće volumene dok, primjerice, u ožujku, nije vieđna niti jedna dnevna trgovina s prometom većim od 100 tisuća kuna. Ingra je nedavno zaključila predstečajnu nagodbu, a vjetar u leđa dionicama dao je posao u Alžiru gdje je kompanija ugovorila projektiranje, isporuku i montažu hidromehaničke opreme za branu L’Ouldjet Mellegue u vrijednosti 24 milijuna kuna. Tvrtka je, doznaje se, dobila novi posao u Sudanu koji još mora proći državnu komisiju. I u Alžiru je trenutno pred sklapanjem većeg ugovora za projekt vezan uz novu bolnicu. U Iraku se dovršava natječajnu dokumentaciju za rehabilitaciju nekoliko hidrocentrala, isporuku telekomunikacijske opreme i obnovu zgrada iračkih ministarstava. Valja napomenuti da dionice Ingrew nisu u sastavu CROBEXkonstrukta, ali jesu u sastavu CROBEX-a.

Ask ispod 169 tisućica, što nije odavno viđeno. Psihologija ili?

neće uvijek biti ovako.

Ipak psihologija. Na 77,77kn stavljeno ključnih 30 000 kom. Jedva čekam da ih po toliko prodaš.[emo_smijeh][emo_palacg]

neće uvijek biti ovako.

Već treći dan ovdje pokušavam nešto dokupiti i nitko ne prodaje. Gdje je zapelo?

nije sve tako crno

Na koliko stoji taj “nevidljivi” ask? Tu je sakriveno 160k dionica , na kojoj vrijednosti “čuće”?

New Report

Close