INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Revizija indeksa CROBEX i CROBEXtr

Uvjete za uključenje u CROBEX® i CROBEXtr© zadovoljile su dionice društava:
– Turisthotel d.d.
– Luka Ploče d.d.
– HUP – Zagreb d.d.
– Plava laguna d.d.
– Liburnia Riviera Hoteli d.d.
– Imperial d.d.
– Hoteli Maestral d.d.
Ingra d.d

http://zse.hr/default.aspx?id=56617

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

dobro stoji ingra na ny [emo_zacudjen] [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

što to donosi dionici ingre???

može donijeti samo dobro.investicijski fondovi više ulažu u dionice iz sastava crobex nego u one koje su izvan njega. što bi za dionicu ingre značila kupovina od strane fonda od npr. desetak milijuna kuna zaključite sami, a za fond to i nije neka svota.vidjet ćemo što će biti, nadam se dobrom, a ovo također smatram pomakom ka boljem.pozdrav

kolega svi se mi nadamo boljem 🙂 ali ćemo vidit što će biti haha

ako je ovo ta navala povodom ulaska u crobex onda bolje da nije nikad ni ušla, haha

A ocito su mi trenutno ove druge pridoslice zanimljivije..sigurno i adris u fokusu
Doci cemo i mi valjda na red..osjecam se lagano zapostavljeno al dobro 🙂

Nakon ovoliko letargije zaključak je jasan. Loša vijest će je gurnuti puno dole a dobra vijest puno gore. Što li će doći, samo nagađanje a samim time i pravovremeno trgovanje. Sada se zauzimaju pozicije budućih događaja.

neće uvijek biti ovako.

[emo_ooooo] moram si to stavit u bilježnicu o trgovanju,znaći ako bude loša vijest će past,a ako bude dobra će rasti.aha [emo_palacg]

Na Zse je i to upitno.

nije stvar u dionicama, nego raja nema novca niti za kruh a kamo li za kupovati dionice.


Nakon ovoliko letargije zaključak je jasan. Loša vijest će je gurnuti puno dole a dobra vijest puno gore. Što li će doći, samo nagađanje a samim time i pravovremeno trgovanje. Sada se zauzimaju pozicije budućih događaja.
tonebrod

Šteta što nisi primijetio boldanu riječ. Onda se nebi toliko trebalo iščuđavati mom mišljenju koje nije zakon. Pozz

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close