INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prije zatvaranja će pokupiti sve do sebe na asku a sutra nova priča. Opet će se staviti na cca 5. mjesto na prodaju…[emo_beztona]

sve što je napisao čovjek je pogodio, a ocijenili ga sa nikakvom ocjenom.

ja mislim da bi nas nekoliko moglo kupiti ovih nekoliko naloga prije i taj veliki da nas više ne žulja za oči [emo_smijeh][emo_smijeh]

Presušili komentari. Društvo, što se dešava s vama? Pozdrav svim forumašima sa INGRE. Pozz i modiju.

neće uvijek biti ovako.

Pozdrav I tebi sinko..neznan sta ti trebaju uopce ti silni pozdravi…a pogotovo ingr u ovakvom stanju..

A BALVANA!!! :) :) :)


Pozdrav I tebi sinko..neznan sta ti trebaju uopce ti silni pozdravi…a pogotovo ingr u ovakvom stanju..
Mnogi bi bili sretni da su u stanju u kojem je Ingra. Pozdravi su stvar kulture i ljudskosti koju nastojim održati u ovoj beskrupuloznoj raboti.

neće uvijek biti ovako.

Ohoo, ovaj se ne šali. On bi izgleda stvarno prodao 40T kom. Prilika za kupce na asku ali možda mu dosadi pa lupi i po bidu. Bumo vidli što bi on s tim.

neće uvijek biti ovako.


Ohoo, ovaj se ne šali. On bi izgleda stvarno prodao 40T kom. Prilika za kupce na asku ali možda mu dosadi pa lupi i po bidu. Bumo vidli što bi on s tim.

Odmah pobjeze cim sam probal kupit.



Ohoo, ovaj se ne šali. On bi izgleda stvarno prodao 40T kom. Prilika za kupce na asku ali možda mu dosadi pa lupi i po bidu. Bumo vidli što bi on s tim.

Odmah pobjeze cim sam probal kupit.
[/quote]Tu je , lupaj.

neće uvijek biti ovako.

Nemoš vjerovat, opet nizbrdo. Ima li razloga za prodaju? Špekulativno ili s razlogom?

neće uvijek biti ovako.

a što se je novo desilo, ništa.to je takva dionica sa pravim igračima.čim osjete letargiju, rušenje i dokup.


Nemoš vjerovat, opet nizbrdo. Ima li razloga za prodaju? Špekulativno ili s razlogom?

a što sam ti napisao prošli tjedan o padu nazad ispod 3,5 kn? nema ništa od onakvih intervjua po novinama, to iskoriste samo burekđije da uvale drugima dionice i poberu bureke. bez velikih poslova od bar 20-30 milijuna EUR ingra će se vrtjeti dugo vremena na ovim razinama, +/- 20 lipa

Ignore: KressoM, delux

Pardon, htio sam napisati do 3,64 kn.

New Report

Close