INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa oni tvrde da se u njemačkoj već rade poslovi od 50-60mil eura… a to nije nikad objavljeno. il je novinarka malo preuveličala stvari… ako su objavili posao od 900.000kn mogli su i taj drugi.. il je opet nešto tajno?

puno lijepih želja i priča, ali za rast dionice trebaju konkretni veliki poslovi. direktorovih želja je bilo i do sada na pretek proteklih godina, kao i planova, najava itd. pa se sve vuklo kilavo.
direktore, poslove čekamo, konkretne velike poslove jer od intervjua i lijepih želja firma ne može naprijed! jedino konkretno je ovaj poslić od 0,9 mil. kuna i to jest pozitivan signal, ali realno nije to pravi znak preokreta

Ignore: KressoM, delux

da je igor i malo profesionalan,ovakve izjave nebi davao medijima,već objavio na stranicama ingre… kakvog smisla ima jedan ovakav članak? već se događalo u prošlosti,kad je dionica rasla.. pa se igor oglasio,da ne vidi razlog za rast dionice… imam dionice.. al me ovakve stvari smetaju.radiš u njemačkoj nisi objavio poslove na burzi. blokirat trgovanje i utvrdit činjenice. al kod nas toga nema.

Nažalost i ovo se brzo zaboravilo:

Razdoblje 01.01. – 31.12.2014.
♦ Ukupni prihodi u 2014. godini iznose 541 milijun kuna i viši su za 169% u odnosu na
2013. godinu
♦ Prihodi od prodaje u 2014. godini iznose 98 milijuna kuna i veći su za 3 milijuna kuna
u odnosu na 2013. godinu

neće uvijek biti ovako.

Uz najave Oppneheima narasli smo 20 lipa.Nedaju gori , pogledajte naloge na prodaji.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ne dođu li novi VELIKI poslovi, ostat ćemo još godinu dana i više na ovim razinama.
ovakvi članci kao današnji mogu djelovati kratko, na sat vremena da burekđije zarade bureke, a onda se opet sve vrati na staro.
opijevim izjavama sam nekad vjerovao, više ne! sad mora povjerenje ulagača ponovo zaslužiti, ali ne intervjuima nego novim poslovima!

Ignore: KressoM, delux


ne dođu li novi VELIKI poslovi, ostat ćemo još godinu dana i više na ovim razinama.
ovakvi članci kao današnji mogu djelovati kratko, na sat vremena da burekđije zarade bureke, a onda se opet sve vrati na staro.
opijevim izjavama sam nekad vjerovao, više ne! sad mora povjerenje ulagača ponovo zaslužiti, ali ne intervjuima nego novim poslovima!
Nebi baš rekao da članak nije imao utjecaja i da je bio kratkoročan. Vidi se po priloženom. Zadnjih dana se prodavalo ispod 3,30 a sada neće niko proda ni iznad 3,50. Dakle…?

neće uvijek biti ovako.


Nebi baš rekao da članak nije imao utjecaja i da je bio kratkoročan…Zadnjih dana se prodavalo ispod 3,30 a sada neće niko proda ni iznad 3,50. Dakle…?

cijena se vraća nazad, vidi se iz aviona. ako ne već danas, za dan-dva smo opet ispod 3,5 kn…no nije to uopće bitno, nego da nema nikakve koristi za firmu od ovakvih intervjua, na tome zarađuju samo burekđije. bez novih poslova sve je to samo mlaćenje prazne slame i gubljenje vremena da si neki zarade za bureke…

Ignore: KressoM, delux


da je igor i malo profesionalan,ovakve izjave nebi davao medijima,već objavio na stranicama ingre… kakvog smisla ima jedan ovakav članak? već se događalo u prošlosti,kad je dionica rasla.. pa se igor oglasio,da ne vidi razlog za rast dionice… imam dionice.. al me ovakve stvari smetaju.radiš u njemačkoj nisi objavio poslove na burzi. blokirat trgovanje i utvrdit činjenice. al kod nas toga nema.
Moguće je da temo rade u grupaciji koja postoji sa drugim firmama te da onda nema obvezu javljanja. Iako bi bilo moralno radi nas dioničara objaviti putem medija odmah nakon angažiranja na poslu koji donosi dobit za firmu.

neće uvijek biti ovako.

Avax pitanje je samo kada ce objaviti.Naravno ako ste bolje upuceni od ostalih i uprave koji tvrede da su poslovi potpisani razumijem vasu prodaju dionica.Ako niste,u najmanju ruku napravili ste krivi potez…

Kad si nesiguran u clanak nazoves! Eto nazvo sam ingru i razgovaro s covjekom iz odnosi s javnoscu (tj on je prico ja slusao). Uglavnom taj poso u njemackoj nije samo od ingre d.d vec i od njezinih kompanjona

Ne vidim sto je tu upitno??Igor vam je jasno rekao sto se radi,gdje,vrijednost.Zar mislite da bi itko dava u javnost neistinitu informaciju,stajao iza svoga imena.Najmanji problem je dignuti tuzbu protiv doticnog ako se ustvrdi da je obmanjivao javnost.Ps. nemam dionice ingre,ali pisanje tipa” to su neistine,doticni laze” je u najmanju ruku smijesno i neosnovano.Ne kuzim,kad se objavi na zse posao, dionica ce skociti na 5kn ili vise,a sada kada vam covjek jasno kaze sto rade i da se ceka potvrda,vama ne valja.

New Report

Close