INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


što vas peče kolega grapefruit? ovo:

Ja sam izašao danas. Ovo natezanje je besmisleno.

[emo_smijeh]
[/quote]

S obzirom da imaju u NO dvije osobe kojima je ruski skoro pa ko materinji jezik; da su ih Rusi dočekali raširenih ruku jer sabotiraju sankcije; da im je predsjednik NO Ingre bio na čelu delegacije. Očekivao sam od Rusije barem 10 milijuna eura. Na kraju vratili se pognutih glava. Predsjednik NO kojeg plača Ingra prodao je rusima sardine i dvopek.
A sad kad vidim kako se hvale s 900 tisuća kuna i više mi je nego drago da sam jučer izašo.
Jasno je kako u Ingri više nema onih koji su milijunske poslove sklapali.

ISPRAVAK. TEHNIKA NIJE POSREDNIK u pronalaženju treće strane u pronalaženju posla…..

@grapefruit
Vjerujem kako vam je drago sto ste jucer izasli, ali isto vam je pomalo zao sto se ne budete danas stigli ukrcati a rast je neminovan bez obzira na ove sitne transakcijske zezancije

Ingri obnova državne ceste u Zagorju![emo_namigusa]

Ingri obnova državne ceste u Zagorju![emo_palacg]
Ovakvih vijesti bit će sve više.
Valjda je sad svima jasno!!!

e da je ovakvih poslova barem 100 godišnje, onda bi to i išlo nekako

nikako se riješiti ovih burekđija, opet tuku po bidu

Ignore: KressoM, delux

Kad se već priča o penalima za Alžir onda dajte link gdje se vidi da je Ingra kriva za kašnjenje. Lijepo vam piše u izvješću da se kasni zbog alžirske regulative koja je kasnila. Dakle penala nema. Pisao sam to prije par dana, ali druk je druk, jel da. Evo pa neka svako vidi.
http://zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2013-3Q-NotREV-K-HR.pdf
na kašnjenje projekta u Alžiru utjecao je i postupak usuglašavanja projektnih rješenja prema alžirskoj regulativi. Grupa je za dio inozemnih projekata ishodila garancije od stranih bankarskih institucija.

neće uvijek biti ovako.

koliko moraš biti bistar kad napišeš da se ingra hvali poslom od 900.000 . pa da je od 10kn mora se objaviti.

Pišljivih 900.000 kn je zaustavilo pad Ingre. A zamislite da ugovore 9 mil ili 90 mil ili 900 mil??? Ode Ingra na 100 kn.
P.S. Mislim da je Ingra trebala poduzeti sve da ne objavi ovaj sramotni podatak o poslu od 900.000 kn.

Za nevjerne Tome,[emo_beztona]

iz lista TEHNIKA za Studeni/Prosinac(može se nači na http://www.tehnika.hr) razgovor sa direktorom Filipecom

citirano
“Praktički smo preuzeli
od Ingre projekt bolnice u Alžiru Ain
Nadja, što je posao od 55,0 miljuna eura,
no on se nije tijekom godine odvijao po
planu i to nam je smanjilo očekivani prihod “

dobar podatak macro, jedini vrijedan posao koji je ingra dobila od arene zagreb , podarila konkurentu.. i što više reć, oni će preživiti od ovih 900.000kn
al ne može se reć da nisu izmuzli finu cifru u plačama,dnevnicama i dobro živjeli u ove zadnje 2-3 godine. haha, presmješno.

New Report

Close