INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

polako, ali ipak se kreće prema naprijed
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3P4l0RG6tuqVBs6uKhbEkA==.pdf
cifra nije nešto, ali glavno da se firma pokrenula i ide na natječaje

Ignore: KressoM, delux

Bit će većeras na Novoj i RTL[emo_smijesak]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25
cifra nije bitna, bitna je simbolika da je ingra opet u igri i da počinje raditi. stečaja nema, prvi poslovi dolaze. da li je u takvim okolnostima 3,xx kn skupo ili jeftino svatko neka sam procijeni

Ignore: KressoM, delux

@over25
pa prodaj onda, kupnje imaš iznad 3 kn koliko želiš [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Je tih 900 tisuća kuna će ih spasiti.
Hoće li im to biti dovoljno za jednu plaću?
Ali super prilika za one koji još nisu izašli …

Inace, 9 zaposlenih u Ingra d.d (maticnom drustvu) dobije godisnje 4.5 miliona kuna. (bruto)

Obzirom da Ingra objavljuje jedan posao godisnje, svoju kvotu su ispunili i to je to za 2015. 😀

Salim se naravno… 😀


polako, ali ipak se kreće prema naprijed
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3P4l0RG6tuqVBs6uKhbEkA==.pdf
cifra nije nešto, ali glavno da se firma pokrenula i ide na natječaje

718.806,89 kuna skupa s Geotehnika konsolidacija doo

ponavljam, cifra nije bitna, bitna je simbolika da je ingra opet u igri i da počinje raditi. stečaja nema, prvi poslovi dolaze. da li je u takvim okolnostima 3,xx kn skupo ili jeftino svatko neka sam procijeni

Ignore: KressoM, delux

Jesu li njima u zadnje dvi, tri godine otišli svi ljudi koji su sklapali milijunske poslove?
Nevjerojatno da se jedna Ingra hvali poslom od 900 tisuća kuna.
Pa zarada od toga će im biti taman za kupiti čačkalice za upravu.

Prije par dana 4,20, korekcija je odrađena, svi mogući gapovi popunjeni, pozitivan FI, Arena, objave počele…

što vas peče kolega grapefruit? ovo:


Ja sam izašao danas. Ovo natezanje je besmisleno.

[emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Ne mogu da se ne uključim, prateći neka naklapanja bez ikakve osnove, dotičnih
forumaša, osobito onih koji se okreću u smjeru vjetra koji puše i po principu rekla-kazala.Moram se vratiti i na tumačenje UGOVORA O POSLOVNOJ SURADNJI IZMEĐU
INGRE I TEHNIKE.2014.g.),a koji se nadovezuje na prošli, sklopljen 2009.na rok od 5 god. CITIRAM Ovom poslovnom suradnjom želi se ojačati konkurentska pozicija HR kompaija na rastućem inozemnom tržištu …..putem pojačanih aktivnosti….
Ugovor 25.04.2014.-temeljem kojeg se povećava opseg radova TEHNIKE u okviru postojećeg projektnog ugovora u inozemstvu….ZBOG POVJERLJUVIH ugovornih odredbi,ostale informacije poznate samo između ugovornih strana.Znači da je Tehnika te poslove dobila zbog Ingre koja je tu prisutna već 50 g.
UGOVOR O POSREDOVANJU kojeg navodi bananarama je sasvim nešto drugo i nema veze sa UGOVOROM O POSLOVNOJ SURSDNJI, jer INGRA NIJE POSREDNIK u pronalaženju treće strane u pronalaženju posla ,a da bi za to primala proviziju.Zato ne miješaj
kruške i jabuke u istu košaru.Imaj malo dostojanstva i ako ti ne odgovara Ingra
bježi od nje i ne spominji je više…..

New Report

Close