INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Banana prvo nazivaš dvore gubitkom onda dvje rećenice dalje nazivaš ih prihodom…daj se dogovori sam sa sobom…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

data@
Ja ne znam što tu nije jasno. Možete imati prihoda XX a istovremeno u tom razdoblju i gubitak XXX. Stvarno ne kužim gdje je tu problem.

Velis INGRA JE izgubila na dvorima a opet prodaja istih je dala pozitivno izvjesce…kako je to onda INGRA izgubila..
I po cemu oni nebi smjeli prodati dvore kad im je to ocito bila i namjena..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Izgubila je tako što su ih Dvori koštali XXXX novaca a na kraju su ih morali prodati za xxx. To im nije bio jedini prihod, uglavnom sami Dvori su na kraju ispali čisti gubita kkoji će ih još godinama mučiti. Za prvi kvartal 2015 neznam odakle će prikazati neki prihod kad je sve prodano ili založeno a novih poslova ni od korova. Nemojte mi samo opet o Alžiru, muka mi od tog desetljetnog građenja.

belupo i banana ne jedite go,,,Dvori nisu bili gubitak što se vidi iz izvješća, zato ne laprdajte. PBZ nije uzeo novac jer je po PSN najavljena drugačija otplata i to znate i vidi se u dogovoru PSN. Neznam tko uopće pušta vaše komentare kad su neistiniti. Od Alžira vam je muka jer je tamo posao od skoro pola Milijarde kuna. Dajte malo dostojanstva i ne navodite neiskusne da vam prodaju ono što su kupili po 4kn.

neće uvijek biti ovako.

Stvarno pretjerujete.Zar nemate pametnijeg posla??Nemam dionice,ali iskljucivo jer sam procijenio da imam bolju priliku na drugim.To ne znaci da ova dionica ne vrijedi,dapace.I dalje stojim iza svojih navoda i tvrdim da tu slijede bolji dani.Sretno imaocima.

belupo i banana ne laprdajte. Dvori nisu bili gubitak što se vidi iz izvješća, zato ne laprdajte. PBZ nije uzeo novac jer je po PSN najavljena drugačija otplata i to znate i vidi se u dogovoru PSN. Neznam tko uopće pušta vaše komentare kad su neistiniti. Od Alžira vam je muka jer je tamo posao od skoro pola Milijarde kuna. Dajte malo dostojanstva i ne navodite neiskusne da vam prodaju ono što su kupili po 4kn.

neće uvijek biti ovako.

Bananko je isto tako kako sada pljuje po Ingri hvalio i dizao u nebesa dok se borila za goli život. Vjerujem da će kada Ingra napokon krene gore pjevati hvalospjeve o najboljoj firmi u RH. Nisam vidio dvoličniju osobu od njega.


belupo i banana ne jedite go,,,Dvori nisu bili gubitak što se vidi iz izvješća, zato ne laprdajte. PBZ nije uzeo novac jer je po PSN najavljena drugačija otplata i to znate i vidi se u dogovoru PSN. Neznam tko uopće pušta vaše komentare kad su neistiniti. Od Alžira vam je muka jer je tamo posao od skoro pola Milijarde kuna. Dajte malo dostojanstva i ne navodite neiskusne da vam prodaju ono što su kupili po 4kn.

Zamisli samo koliki su penali ta tih Vaših pola milijarde neobavljenog posla.

nije tako teško okvirno izračunati dvore lapad, građevinska cijena 1000+eur m2 x broj kvadrata + kamata 7-8% godišnje x broj godina + zatezna…uglavnom, dobro je ako se ingra izvuće sa pozitivnom nulom jer 30+% kamate pojedoše dobit

također, bilo je 70 stanova pa nek je stan prosjećno koštao 200k eur, ispada ukupno negdje oko 15M eur, dakle kapitalizacija stanova bi se mogla vrtiti negdje oko 120M kn, ukupno sa poslovnim prostorima oko 200M kn što nije niti blizu 420Mkn iskazanih financijskih prihoda

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jaoooo silnih li knjigovođa i računovođa! Kako se samo iz rukava računa kvadrat stana i gubitak na Dvorima. Uspjeli ste obezvrijediti pozitivno poslovanje INGRE u 2014, a pogotovo zadnji kvartal. Hoćete li kupovati po 2kn? Ako ima lužaka koji će nasjesti na kupi prodaj između samih sebe onda dobro, i ja ću kupiti na 2,5. No neznate koliko je stanova plaćeno u 2014 a koliko će biti tek u ovoj godini, iako su još 2 ostala.

neće uvijek biti ovako.

Kad već pričaš o penalima za Alžir onda daj link gdje se vidi da je Ingra kriva za kašnjenje. Lijepo vam piše u izvješću da se kasni zbog alžirske regulative koja je kasnila. Dakle penala nema. Pisao sam to prije par dana, ali druk je druk, jel da. Evo pa neka svako vidi da drukaš. Ali naravno već ćeš ti ili tebi slični i ovu informaciju izvrnuti na svoj druk, ovaj mlin.

se.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2013-3Q-NotREV-K-HR.pdf
na kašnjenje projekta u Alžiru utjecao je i postupak usuglašavanja projektnih rješenja prema alžirskoj regulativi. Grupa je za dio inozemnih projekata ishodila garancije od stranih bankarskih institucija.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close