INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ MEGIDO1

Nastojim vas prosvjetliti ali se nedate, pročitaj list TEHNIKA na njihovim http://www.pg. za period 9-12/2014 izjava-intervju sa gen.direktor F. Filipec


@ MEGIDO1

Nastojim vas prosvjetliti ali se nedate, pročitaj list TEHNIKA na njihovim http://www.pg. za period 9-12/2014 izjava-intervju sa gen.direktor F. Filipec

ako ti nije teško kopiraj link jer ja sam guglao sve što ti napisa google nezna za takav cediran ugovor. Il ga samo ti izmisli. Pleassssse link inače okači o klin.

neće uvijek biti ovako.

http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/30068-Prijenos-prava-iz-Ugovora-o-posredovanju
Evo na ovom forumu su Vam laici objasnili. Po seljački – ako sam nemožeš ili neznaš obaviti ugovoreni posao onda to prepustiš onome tko zna. Naravno uz suglasnost i treće strane odnosno naručitelja.

Pongy…[emo_smijeh] evo bananko je objasnio što je to ali niko da pišalje link gdje piše da je Ingra prepustila Tehnici posao od oko 450 000 000 kn.Čekam strpljivo taj link. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

@MEGIDO1
Ma dajte molim vas,pa tko takve ugovore prepušta samo tako… Tehnika ima 3 i nešto posto udjela u Ingri i to je tako Igor 5 i nešto … “Dikobrazi” kako neko vele se trebaju iskupiti za potrošenu lovu itd. itd. PSN prošla a evo stara vijest je ovo…

“U skladu s odredbama Zakona o tržištu kapitala (Narodne novine broj 88/08, 146/08 i 74/09) i Pravilima Zagrebačke burze, INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb,Alexandera von Humboldta 4/b, obavještava investicijsku javnost da je između INGRE d.d. i Tehnike d.d. sklopljen ugovor o poslovnoj suradnji temeljem kojeg se povećava opseg radova Tehnike d.d. u okviru postojećeg projektnog ugovora u inozemstvu.”

Kad ekipa pronađe taj link nek pošalju vjerojatno to mnoge intereira[emo_plazi]

evo panika je pocela…

pepe7

Ja dokupio, a još jedan nalog niže. Nije svako zlo za zlo. Zavladala panika, mozak stao. Prodavačima.

neće uvijek biti ovako.

Hvala prodavacu ….[emo_naivan]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

pozz svima
ovdje će izgleda trebati jako puno strpljenja
imam dionice ingre

odbijanac? [emo_smijesak]

Ignore: KressoM, delux

Ekipa se na IGH unovčila,na Tehnici i Dalekovodu to pokušava ali nejde baš sve po
planu,a Vi na INGRI ih dočekajte spremni da im omogućite da se nakrcaju po što
povoljnijoj cijeni.Jer oni kao” vrhunski znalci” drže sve Ingrine ugovore pod
kontrolom manipulirajući” neznalcima,” u svoju korist.Posjedujem dionice INGRE već
nekoliko godina,pratim forum , ali do sada bez ko0mentara….

Neki su stvarno bili uvjereni da je ovo štamparska greška:

♦ Ukupni prihodi u 2014. godini iznose 541 milijun kuna i viši su za 169% u odnosu na
2013. godinu
♦ Prihodi od prodaje u 2014. godini iznose 98 milijuna kuna i veći su za 3 milijuna kuna
u odnosu na 2013. godinu

Ovo zavređuje barem na 6kn.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close