INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala kolege,
dal vam bi i 100-ku,
al’ ima ona plava trakica kaj to spriječava…

thanks…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Blokada!!!

Ja sam na PBZ sr….. i platiće mi s odvjetnikom, ovo jutros. Predlažem zajedničku tužbu sa oštećenima. Sramota. U toliko godina baš DANAS nama Ingrašima važan dan i kvar. Možeš mislit kako je slučajno.

neće uvijek biti ovako.



Pa Ingra je puna ko brod – u ovom trenutku je kratkotrajna imovina skoro pa 900 milijuna kuna!!!!
To je ko manja banka – Ingri pod hitno treba jak projekt u Zagrebu a Grad prodaje atraktivne lokacije. To je idealna prilika da se dio Arene pretvori u npr zemljište Zagrepčanke?

– prihodi od prodaje +2,9% unatoć rasprodaji Dvora lapad

jasno je da je ovaj plus u FI samo na papiru i da je posljedica PSN inače bi ingra godinu završila s povećim minusom… zato manje drukanja, a više podataka iz FI
[/quote]

Ma kakva te rasprodaja spopala!
Prodali, ukeširali se a ako je cijena niža od planirane isto će biti AKO Ingra, a ja se toplo nadam da hoće, bude ulagala u građevinska zemljišta.
Dakle s oko 900m kuna kratkotrajne imovine Ingra je potencijalno najveći privatni investitor i s toga aspekta sve treba gledati.
Ako je na Dvorima ispušila 5m kuna kupovinom zemljišta može uštedjeti i do 10x više. Bitno je imati keš, a Ingra ga ima u izobilju.


Bitno je imati keš, a Ingra ga ima u izobilju.

ne znam na čemu si, ali pretpostavljam da je to ono isto iz “DIOKI faze” [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

na portalu moje dionice
INGR
4Q14
kvartalno. -30%
kumulativno. -31%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Bitno je imati keš, a Ingra ga ima u izobilju.

ne znam na čemu si, ali pretpostavljam da je to ono isto iz "DIOKI faze" [emo_smijeh]
[/quote]

Ni ta priča nije ni blizu raspleta!

A glede Ingre činjenica je da uspoređujući FY Ingre i IGH – Ingra ima 879m kuna kratkotrajne imovine.
Obzirom da Arena ove godine ide Gradu realno je bilo očekivati je u kratkotrajnoj a ne dugotrajnoj imovini.

Da, izvješće se nije pokazalo pretjerano impresivnim nikome. Očekivao sam ipak više danas, barem 4.50 da potegne. Ali ćorak, gužva na izlazu se složila baš u rasponu 4.20-4.50. Ljudi hoće fundamente, a ne priče.
Isto kao što ću na ATPL tek vratiti svoje novce kad BDI naraste tako će i ovdje mnogi morati pričekati neki malo veći NOVI ugovor. Nema ništa na đemdo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

sava, ako zagreb otkupi arenu onda je to propast psna jer ingra sa arenom pokriva 450 miliona netto duga a ugovorena cijena sa zagrebom je oko 530 miliona dok su preostale obaveze prema Bks banci oko 180 miliona a splitska banke je već upisana na 25% tvrtke lanište što znaći da ingra ostaje kratka za nekih 200 milona kuna

a današnje trgovanje je oćito sell on news, izgleda da vas je puno in i svi sa velikim očekivanjima a bez jake podrške na kupnji, to vodi samo u jednu stranu[emo_palacd]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


sava, ako zagreb otkupi arenu onda je to propast psna jer ingra sa arenom pokriva 450 miliona netto duga a ugovorena cijena sa zagrebom je oko 530 miliona dok su preostale obaveze prema Bks banci oko 180 miliona a splitska banke je već upisana na 25% tvrtke lanište što znaći da ingra ostaje kratka za nekih 200 milona kuna

Ove godine od Arene ide još 7m eura najma i 80m eura opcija otkupa a to je oko 670m kuna.

kako su ovdje preko vikenda pisali objektivni forumaši, mislio sam da ode cijena danas najmanje na 5kn.
Dakle, ipak su ovi JALNI bili u pravu da treba biti oprezan u tom pretjerivanju.

Sava, tko vam garantira da će grad otkupit Arenu

New Report

Close