INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na prvoj strani pod općim podacima je broj zaposlenih 96 -pročitajte pa onda komentirajte -kome treba print screen te stavke mogu mu poslati [emo_smijeh]

Osoblje sa 9 ljudi u matici je zbog prebacivanja ugovora o radu na povezana društva.

Financijski prihodi su prema MSFI-ima otpis obveza a svako smanjenje obveza je povećanje prihoda. Sigurno nije računovodstvena kreativnost kada to zna svaki prosječni knjigovođa. PWHC je sve odobrio.

U izvješću su prikazani samo oni prodani stanovi za koje su potpisani ugovori. Predugovori i rezerviranja nisu stavke prihoda jer moraju biti očekivane ekonomske vrijednosti i mjerljivi.

Sve će se to izrealizirati u 1Q 2015. a po cijeni proizvodnje na stavci gotovih proizvoda ima još značajan iznos. Zalihe se razdužuju na rashode u trenutku prodaje.

Najlikvidnija imovina se nalazi na žiro računu!!!

Dokap ide po 10,00 kuna u novcu jer udruženi suvlasnici neće dozvoliti niti jednu drugu preinaku i nema šanse da prođe na Skupštini na kojoj ćemo djelovati zajednički i udruženi sa glasačkim pravima.

Natječaji u HR se najavljuju te Ingra ima interes participirati.

Kao mali suvlasnik ovog brenda, želim joj sreću.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Kolega Fortuna me napao preko p.p.-a da što ja s…m o broju zaposlenih. Pa lijepo piše 9. A to što negdje drugdje piše 96 koji je to onda k…? Jel se ne može lijepo napisati sve zajedno ako se već promatra kao d.d.? U cjelini.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

perica222@
Je ali koje godine?
Tako su naprimjer 2008 godine imali 1013 zaposlenih, potom stečaj Mavrova i drastična bježanija preostalih zaposlenika sve do danas.
-Opće informacije o Društvu i Grupi
Ingra d.d. Zagreb („Društvo“ ili „Društvo matica“) je dioničko društvo registrirano u Republici Hrvatskoj.
Sjedište Društva je u Zagrebu, Aleksandra Von Humboldta 4/b, 10 000 Zagreb. Društvo je registrirano pri Trgovačkom sudu u Zagrebu 2000. godine.
Na dan 31. prosinca 2009. godine Grupa je imala 161 zaposlenika, dok je na dan 31. prosinca 2008. godine imala 1.013 zaposlenika. Značajno smanjenje broja zaposlenih posljedica je gubitka kontrole u makedonskom građevinskom društvu Mavrovo Inženjering dooel.

Jel zna netko kad bi se mogla ostvarit ta dokapitalizacija?

Nisam gledao dlkv, ali zasto onda pisete da jedna tvrtka vrijedi 50 mil, a druga 7 mil eur. Izracunajte sve sa dugom, pa dobijete da te dvije stecajuse vrijede kao 1/2 zse-a

@ bananarama
lijepo otvoriš godišnji izvještaj nerevidirano, konsolidirano za 2014 godinu objavljen u 18.44 -14.2.2015 godine i na prvoj stranici pod općim podacima stoji broj zaposlenih 96
bolje od ovog fakat ne znam nacrtati

Decki koji ste ostali u dionici,cestitam vam.Moram priznati da sam proda vecinu cck 45000 komada koje sam kupovao oko 3 kn,ono sto sam kupio prije ostavio sam.Zao mi je sto nisam vise riskirao,mogao sam,ali nisam jer ne volim gubiti.Uglavnom vidio sam i sigurniju priliku u Rizu,pogotovo sad nakon izvjesca i ocekivanja u narednom perijodu,a i jos jedan gradevinar tek lovi zamah pa sam i tamo na dokupu.Uglavnom,moglo bi tu dugorocno biti zanimljivo i bez sumlje sto sam i pisao prije trend je rastuci,ma kolioko vi to poricali.Biti ce turbolencija,padiva cijene ali ako ovako nastave u firmi smijer je jasan.Jos jednom svi vi koji pljujete stvarno ste jadni i nemate ni trunku postovanja,cisa ljubomora.Kolega banana….stvarno ste u banani ali doslovno.Belupo i ekipa,nastavite skupljati bureke,daleko cete dogurati.[emo_palacd]

sutra će trgovanje pokazat. dal večina misli da je ovo dobro ili loše izvješće… mislim da su mnogi proveli današnji dan razmišljajući na koliko iskočiti.. i dali iskočiti???

oni su prije 7 godna, vrlo uspješno dogurali bez velikih poslova /
samo angažirajući kooperante / na neke razine građevinskog investiranja….
Ti kooperanti su ih pokopali, zamalo, kad je došlo do krize u građevini…

Nisu kooperanti pokopali Ingru. Ingra je pokopola puno manji firmi koje su gradile Arenu ZG. Znam tri primjera iz prve ruke.


@ bananarama
lijepo otvoriš godišnji izvještaj nerevidirano, konsolidirano za 2014 godinu objavljen u 18.44 -14.2.2015 godine i na prvoj stranici pod općim podacima stoji broj zaposlenih 96
bolje od ovog fakat ne znam nacrtati

Konsolidirano: 96 zaposlenih
Nekonsolidirano: 9 zaposlenih

Mislim da je preokret nastao i sada sve kockice se slažu za normalizaciju, a sada kriza polako odlazi pa uz koji poslić i banke krenuti dalje…Drago mi je da nisam prodao svoje dionice pa da nemoram sada blatiti ovu dionicu do novog ukrcaja…Negativcima je stalno neki problem od vremena objave izvješća, prodaje stanova, zaposlenika itd…Najbolje da prodane stanove izbrišu, još kao u Jugi zaposle 500 zaposlenika i onda će biti sve ok…Ko nema dionice ima pravo da se ljuti, ali da konstatno pljuje bez nekog skrivenog razloga dionicu nema šanse… Vidimo se ujutro u avionu oko 9:15 imamo zakazani let…

New Report

Close