INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@banana
Hajde ti sada nas fino ubjedi da smo svi trebali prodati kao ti na ca. 3.95…
A koliko si sada manje zaradio na onih tvojih, koliko ono, 50.000 dionica?
A koliko ćeš tek iste morati više platiti kada budeš izbezumljen ponovo kupovao Ingru?
A koliko će još ta tvoja kupovina dodatno podići Ingru?
Hvala i sretno moj banana…

Tvrtka koja na burzi vrijedi nepunih 50 milijuna u ovom trenutku ima preko 27 milijuna kuna na računu keša!
A dobit preko 11 milijuna kuna???


Tvrtka koja na burzi vrijedi nepunih 50 milijuna u ovom trenutku ima preko 27 milijuna kuna na računu keša!
A dobit preko 11 milijuna kuna???

nemaš pojma! to je sve samo rezultat provedbe PSN,tj fiktivno!!! isto je bilo pred par mjeseci kod DLKV, IGH itd. samo što su tamo ljudi bar znali pročitati FI!!!!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

bananarama u izvješću je bitna jedna stvar, a to je da iz gubitka od cca 200 mil. kuna u 2013.g., dobit od cca 10 mil. kuna u 2014.g., a ako dobiju još koji posao od nekoliko natječaja na kojih su se javili biti će i više, uz naravno trenurne poslove koje već rade.zaključak, pogriješio si sa prodajom, samo sebe uvjeravaš u suprotno.

još nam izračunajte ako je kod gubitka u 2013.g. od 200 mil. kn i nepotvrđene stečajne nagodbe dionica imala vrijednost cca 2 kn do cca 2,6 kn, koliko bi trebala imati kod dobiti od 11 mil. kn i potvrđene stečajne nagodbe.

dedo@
E moj dedo, što ti ovdje para zaradiš ja ću ih sve pojesti u papiru. Pa zar nevidiš da je trenutko tvrtka mrtva, ništa ne posluje nego se već pune tri godine samo bave PSN-om. Sad su i “unovčili” PSN-u kao da je to neka nekretnina ili dobit od poslovanja.
Prvi kvartal 2015 će opet biti pozamašan minus jer nemaju više šta prodati, ništa novo veće nisu u zadnje 3 godine ugovorili, Dvore Lapad su prodali i uknjižili, uknjižili su i efekt PSN-e. Ako u slijedeća dva-tri mjeseca ne uspiju dobiti veći posao ovo će biti ispod 2 kune.
Možda Vas ekipa još u ponedjeljak navuče da se još dodatno iskipa ali Vi će te kao i do sada čekati veću cijenu i u biti nikada nećete ni osjetiti novac na računu. Sretno s dobitcima. LP!

Već nekoliko godina se iščekuju Ingrina izvešća po kvartalima i na kraju godina, uvijek pomalo kasne, a zadnje vrijeme su sva bila u minusu. Sad opet nije dobro neki bacaju crnilo… nakon uspiješne PSN, a nije se znalo kako će proći i pozitivne 2014g. neki traže dlaku u jajetu a ne vesele se što će jedna naša kompanija ostati u životu a ne u stečaju. Bilanca kozmetička-nekozmetička, ovakva, onakva ipak je bolja nego neke prijašnje. Ima izreka “olovka ima srce ali nema dušu” , mislim da to nije ovdje, i da će se uskoro to i potvrditi…

Ovo izvješće moram staviti na desktop jer još ne vjerujem da je u plusu.

neće uvijek biti ovako.

Banana, pokrij se ušima i kulturno ćuti. Samnom si zajedno na 2-2,20dizao Ingru unebesa i govorio operspektivi koju smo sada doživjeli. Naravno tada si imao dionice Ingre a sada nemaš i čupaš. Neke podatke da ocrniš Ingrino poslovanje i pišeš neistine. A znaš li kojiko još novaca ugovorenog posla treba odraditi. Bolnica od 56 milijuna eura se tek počela plaćati i stizati na račun. Računaj samo to. A gdje je još drugo…molim te budi bar malo fer pa ćeš i ti imati koristi. Ingra izlazi iz pepela i svi trebamo biti sretni. Ja se veselim svim dobrim izvješćima bez obzira što sam negdje rano izašao-atgr npr. Pozdrav svima sadašnjim i budućim IINGRAŠIMA. Ovaj put uzmite više od bureka. Uzmite skuter,auto,stan…

neće uvijek biti ovako.

@banana
Blatiš Ingru samo zato jer si je prodao prije par dana.
Tvrdiš kako u njoj nema zarade a dala ti je 30.000 kn. u kratkom vremenskom periodu.
Sada ti je krivo jer, uz pozitivno izvješće, mogao si mnogo, mnogo više zaraditi.
Tvoj problem nije u Ingri već u tvojoj pohlepi.
Ti si iskusni investitor od kojeg bi neki nešto mogli i naučiti ali o ljudskosti i iskrenosti, koje si vremenom zapostavio, ti bi mogao naučiti od drugih kao npr. od kolege serislava koji jednostavno prizna kada je pogriješio…

Bananarama
Znaš li ti što u tvojim navedenim stavkama o navodno lošim brojkama znači da je to “kao posljedica usklađenja materijalne imovine u procesu predstečajne nagodbe”? Neznaš li ili pokušavaš zaustaviti neizbježno u ponedjeljak? Ako ipak znaš,što je bliže istini, onda si stvarno očajan. No ne brinem se ja za tebe jer ćeš biti prvi na kupnji čak i nakon dva uravnoteženja prije prve transakcije.
PS: Nemojte zaboraviti maknuti one velike naloge do 4,12. Šteta bi bilo dati ih za burek.

neće uvijek biti ovako.

Kolega dedo, najte se ljutiti. Zaraditi možeš jedino ako prodaš, unovčiš papiriće, onda određeni iznos kešovine makneš s brokerskog računa na tekući, potom odeš na bankomat, podigneš tu kešovinu i nešto si lijepo kupiš i daruješ svoje bližnje i sirotinju. To je prava zarada a sve ostalo je samo čekanje boljih vremena, virtualka, bezvrijedna hrpa tamo nekih papira u SKDD-u.
Nevidim u čemu je problem ako pišem istinu a to je da se Ingra već tri godine bavi sama sobom a svako ozbiljno poslovanje je daleko od ove firme. Barem za sada koliko je vidljivo iz poslovnih prihoda koji se temelje na staroj slavi od prije 5-6 godina. I ne vidim zašto se Vi brinete za moju zaradu, imate dosta i svojih briga. LP!

New Report

Close