INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon prošlogodišnjih 208 miliona minusa imamo ovogodišnjih 6 000 000 plusa.
Ovakvi plusevi se ne dešavaju svaki dan.
Oni koji sutra uhvate ispod nominale mogu se smatrati sretnima.

Boze dragi pa jel ovo cudo

Što će sada reći svi oni koji su prodali i “zaradili za burek – ako”, ma nema veze prodati ću Vam ja ali na znatno višim razinama

Pozdrav Ingrašima napokon da i mi doživimo ljepša vremena na Ingri

Ako ovako nastave do kraja godine ja na nuli a prosjek mi nije mali,samo 33 kn 🙂 .Pozdrav svim Ingrasima.

Svima ce biti u prilog jedno kolektivno razmisljenje da su privremeni rezultati za 2014. nesto dobro za Ingru, tako cemo gledat akciju u vidu jednokratnog Run Up koji treba iskoristiti za izlazak iz ove dionice.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Koliko ja vidim dobit Ingre d.d. je 11 mil a ne 6, 6 je od grupe Ingra. No imamo i 900 mil kn duga, što je 70 kn po dionici.

Bv je sada 2,74 kn.
A koji su ovo ostali prihodi od 412 mil kn. da li neko zna?

silvestre
pa to izgleda sasma OK,
već sam se počeo brinut,
brojat forumaše s topica ingra, nedostaje li koji,
da nisu imali suicidalne namjere,
meni je trenutno zlo od čaja s rumom,
nadam se preživjet do ponedjeljka,
a onda bi pak valjalo pripazit na srce…

jbg, sad ovak u brzini ne vidim fali li ko,
u svakom slučaju, moja sućut,
nek familija ne zaboravi na ostavini spomenut da je dotični imao
brokerski račun, koji je konačno solventan,

A gdje je MEGIDO1???

Čestitke napaćenim dioničarima.

Izvješće bi bilo liepše da je Arena u kratkoročnoj imovini ili dugotrajnoj namjenjenoj prodaji.
Tada bi imali dvostruko više kratkoročne imovine od kratkoročnih obveza.
U svakom slučaju iuvješće je OK – ako bi iz prodaje Arene financirali kakvu investiciju u Zagrebu kupovinom atraktivnih lokacija u vlasništvu Grada, s ovim već ugovorenim vani, već bez problema mogu servisirati dugoročne obveze.
Ne vidim da Ingri išta stoji na putu ka vrlo uspješnom i profitabilnom poslovanju.

I ondaa…..????
Bio sam optimističan i vjerovao u manji minus a najviše pozitivna nula. ALI… Nisam se ni u ludilu nadao plusu, još ovolikom! Eee svakami čast.[emo_smijesak] Čestitke kolegama koji su ustrajali na 2-2,5 i dokupljivali. Iskrena sućut ošišanim ovčicama. Ipak mi ih je žao, jer nebi ja ništa izgubio da su i oni dobili. Pozz do Pon u 9:00.

neće uvijek biti ovako.

Nikakav komentar u izvjestaju o ostalim prihodima zbog kojeg i je ostvarena dobit…
Kada bi se sve jednokratne stavke izbacile iz izvještaja bilo bi zanimljivo vidjeti konačni račun. To je ono što prave investitore zanima i što bi trebalo pisati u izvještaju. Sve drugo su mutni poslovi. Rezultat iz samog poslovanja je vjerojatno negativan ali eto nisu to htjeli baš jasno napisati….
Ne bih htio kvariti zabavu ali, smudi, smudi, jako smudi!
Sretno svima!

da li je unutra ušla PSN? nisam još detaljnije pogledao, ali to mi izgleda kao logično objašnjenje za + na kraju jer iz samog poslovanja nije baš vjerojatno obzirom na dugove i kamate koje su ih stiskale godinama?

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close