INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam vani, ali ovdje se ipak više čeka da se vidi utjecaj PSN i prodaje stanova, te u biti kako će se cijela stvar računovodstveno prikazati. Prihodi i rashodi tu nisu presudni.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Svi ste trejderi vani ??? Bojim se gužve na ulazu.

Može mi netko dati link gdje piše da će izvješće biti danas??????

Na službenim stranicama Ingre stoji 14.02.2015.!!!!!!!!!!!!

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

@ante01
FI ne može biti 14.02. jer je to subota, neradni dan burze. mora doći danas jer je krajnji rok 15.02.
a zašto ga još uvijek nisu poslali…

Ignore: KressoM, delux

Tehnika, Viadukt , Kraš, Ericsson objavili pozitivne rezultate….negativni rezultati – objave će biti posle 16,30

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Wx9JTwB4Ck7frr0xvEh7ng==.pdf

Kaže danas. Vjerovatno oko 16.30. I dosta više o tome.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

rok objave izvješća inge je danas. objavu rade elektonskim putem,ali imaju mogućnost to uraditi do 23,59 sati.sad sve ovisi u koliko sati će to uraditi.

Ocito se s razlogom ceka prestanak trgovanja

I kakva su iscekivanja? 🙂

Kakva je bila transakcija. Nisam pri gledalici …

...

Meni se isto cini da ovdje sredine nema 🙂

To uvijek tako budu!
Ingra u zadnjih 6 godina niti jedno izvjeće nije predala za vrijeme trgovanja!

Što ste vi očekivali???????

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

New Report

Close