INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I od ovog je stigla lova na račun:

U prosincu 2013. uspješno završeni radovi na HE Dokan u Kurdistanu, Irak (putem
povezanog društva)
♦ U prosincu 2013. investitoru predana dionica Vrgorac – Ploče 1 na Autocesti A1
Zagreb-Split-Dubrovnik

Radovi na hidromehaničkoj opremi alžirske brane Tagharist napreduju prema planu čime je izvršeno 10% od ukupno ugovorenog iznosa.

Izgradnja makedonskih bolnica Tetovo i Gostivar je završena te se očekuje primopredaja objekata, dok je na projektu bolnice Bardovci-Skopje izvršeno 70% od ukupno ugovorenog iznosa.

neće uvijek biti ovako.

Pa svi koje se barem malo razumiju shvaćaju kako FI sutra može biti samo bolje od onoga prije godinu dana. Pa koliko su im samo banke milijona otpisale.
Uskoro će biti izdane obveznice. Prva rata dolazi na naplatu tek 15.10.2020. Do onda će arena biti otplaćena i naknada koju dobivaju od države i grada biti će se preusmjeriti na njih.
Ovi koji pokušavaju zaraditi 10% na brzinu, bravo za vas. Međutim do 3.93 kn ima samo 14000 komada, tj. mjesta za povratak samo jednog. A ako se objavi neka pozitivna vijest kako to obično zna biti pred FI, povratak na 4 kn će biti samo mašta.

Svejedno mi je kakvo ce sutra bit izvjesce jer imam dosta dionica pa pase mi rast al iako ne bude imam vremena da lagano dokupljujem u narednim mjesecima
U svemu treba trazit pozitivno 😊

Sklopljena predstečajna nagodba pred Trgovačkim sudom u Zagrebu dana 24. rujna
2014., a bit će iskazana u financijskim izvještajima tek po njezinoj pravomoćnosti

neće uvijek biti ovako.

I Stipe Mesić ide u Moskvu, a dobiva proviziju od?

Dali vidite sad što znači onih 10 lp od jucer?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25
opet mlatiš praznu slamu s tih 10 lipa…kakve veze s vezom ima tih 10 lipa od jučer?!?

Ignore: KressoM, delux

Pogledaj sad cijena 3,57 na gledalici PBZ investora 0%,a da je završna bila (mislim) 3,46 onda bi se sad trgovalo na cijeni -5%.
Treba im još ovćica made in CRO da se iskrcaju na razlici ovih 10 lp,a kad uvide da više nema ovćica onda će po bidu do kraja radnog dana.
Tako da ocekivam veći pad danas,a tek sutra kukulele[emo_vrtimise]

Ja trakeljam bez veze i nije nagovor na k/p

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


I Stipe Mesić ide u Moskvu, a dobiva proviziju od?

da se krene kroz Ukrajnu????

ima posla, a tek će ga biti…

žele tartufe vadit, a ovi su im iskopani…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Za tri milijuna eura kupio sam Lapadske dvore. Jer lakše će mi biti zahtjevnom klijentelom napuniti hotel u Dubrovniku nego što sam kao trener mogao publikom napuniti Maksimir, kazao je za Globus poznati nogometni trener Vahid Halilhodžić

Za 7 M€ mogao je kupit ingru i imao bi dvore Lapad

@mirociro
Nije Vaha kupio Dvore Lapad za 3mil. eura nego jedan objekt!

New Report

Close