INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma znam to kolega!
Ja pricam nesto drugo.Kako je ekipa povecala 5% u zadnju sec da bi se sutra mogla vise iskrcati za tih 0.10 lipa.
Vec vidjeno puno puta!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Zakljucna je itekako bitna kad se planiras iskrcati.
Nije svejedno sutra iskrcavat se prvih sat vremena sa zakljucnom cijenom ili da je zakljucna bila 0.10 lp niza.
Stvar je psiholožgog pogleda na gledalicu.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ma bedastoće, zabrijao si u nekakve teorije zavjere [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Čitam ovo gore i pitam se koja polemika se vodi o 10 lipa gore ili dole…
Kome to što znači baš si ne mogu dočarati, ali oni koji su na “druk” uletili i sad misle brzo van jer čevapi su “v žepu” pitaju se dal su trebali izaći ili ne… ili su nedaj bože izjurili sa gubitkom jer panika čuda čini još gore im je. Sad se pitaju hoće li dalje cijena padati pa da se ponovno ukrcaju jer su se prevarili, a jesu svi su se prevarili.Ingra je takva nepredvidiva i puna starih lisaca ( svi u minusu) koji su ima zatvorili vrata na cca 4kn sa 75000 dionica na asku i samim tim pokazali do kuda su spremni dokupljivati. Sluh straha i nepovjerenja im je ponudio puno nižu cijenu i mislim da je to “OK”. Ovo je moje razmišljanje i nikome nikada a ni sada ništa ne sugeriram. Osobno ne bih izlazio niti na 4,5,6… Izvješće će uskoro biti i biti će dobro, nisam rekao “super” nego dobro… iza toga će dolaziti vijesti o onome što mnogi pitaju i što je važno i jedino može održati kompaniju – novi poslovi, veći prihodi, veća dobit.

pongy dobar komentar, sličan megidovom danas.

2015-02-10 21:50:51.0

Piše: Tomislav Židak Snimke: Drago Sopta, Tonći Plazibat/Cropix i arhiv CROPIXA

Za tri milijuna eura kupio sam Lapadske dvore. Jer lakše će mi biti zahtjevnom klijentelom napuniti hotel u Dubrovniku nego što sam kao trener mogao publikom napuniti Maksimir


2015-02-10 21:50:51.0

Piše: Tomislav Židak Snimke: Drago Sopta, Tonći Plazibat/Cropix i arhiv CROPIXA

Za tri milijuna eura kupio sam Lapadske dvore. Jer lakše će mi biti zahtjevnom klijentelom napuniti hotel u Dubrovniku nego što sam kao trener mogao publikom napuniti Maksimir


Još je samo trebao napisati da je ta tri milijuna Eura slistla PBZ banka i da potražuje još 10 puta po 3 milijuna.

banana, imaš li dokaze za ovo što pišeš??? Nije li PSN-om dogovoren način i rokovi otplate duga a to nije da se direktno uzima sa računa prilikom prodaje stanova. Druk ti je laž.

neće uvijek biti ovako.


2015-02-10 21:50:51.0

Piše: Tomislav Židak Snimke: Drago Sopta, Tonći Plazibat/Cropix i arhiv CROPIXA

Za tri milijuna eura kupio sam Lapadske dvore. Jer lakše će mi biti zahtjevnom klijentelom napuniti hotel u Dubrovniku nego što sam kao trener mogao publikom napuniti Maksimir

Samo od njega preko 23 milijuna kuna, a prodano je još toga. To ulazi u izvješće za 4Q. Očekivan je najmanji minus u zadnjih 6 godina, a možda i na pozitivnoj 0. To bi bilo odlično.

neće uvijek biti ovako.

Budući da se špekulira i sa datumom objave evo pa čitajte.

U skladu s Kodeksom korporativnog upravljanja INGRA d.d. objavljuje:
Raspored objava financijskih i poslovnih izvještaja društva
1. Privremeno nerevidirano nekonsolidirano i nerevidirano konsolidirano izvješće za
poslovnu godinu 2014. Datum objave: 13.2.2015.
2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2014. Datum objave: 30.4.2015.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2015.
Datum objave: 30.4.2015.
4. Nekonsolidirano i konsolidirano polugodišnje izvješće za poslovnu godinu 2015.
Datum objave: 31.7.2015.
5. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za treće tromjesečje poslovne godine 2015.
Datum objave: 30.10.2015.
INGRA d.d.
Uprava Društva

neće uvijek biti ovako.

Mudraci “četvorku” zauzeli i mudro u novo skupljanje. Da slučajno dođe do njih nesta naloga u trenu….

Za one koji sumnjaju u “tajni posao” još jednom podsjetnik od 3/2014.
U 2014 je odrađen veći dio, i naplaćen.

Zbog otežanog dobivanja garancija na domaćem financijskom tržištu realizacija
projekata u Alžiru teče znatno sporije od plana. Od ukupno ugovorenih poslova u Alžiru u
iznosu više od 59 milijuna eura izvršeno je preko 13%. Osim otežanog dobivanja
garancija, na kašnjenje projekta u Alžiru utjecao je i postupak usuglašavanja projektnih
rješenja prema alžirskoj regulativi. Društvo je za dio inozemnih projekata ishodila
garancije od stranih bankarskih institucija.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close