INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dok netko stavi na kupnju 100.000 ili ovaj put 189.000 kom na kupnju onda se raspi.dim i namjerno nešto prodam.

a 10.000 komada na prodaji na 55 kn te ne raspi.de pa da poskidaš prodaju bar do 20 kn ? [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

igraju se veliki sa malima.izut će ih iz gaća.


igraju se veliki sa malima.izut će ih iz gaća.
Danas su im pokupili oko 80 tisućica komada i to lagano, na finjaka, jeftinije nego su planirali.

neće uvijek biti ovako.

Danas su prodali 80 tisuća skuplje nego što su sanjali.


Danas su prodali 80 tisuća skuplje nego što su sanjali.
O tome ćemo u Petak. Može?

neće uvijek biti ovako.

Možda treba zatvoriti gaf od nedavno a to je tada ispod tri kune.

Kako se namjerno kupilo u zadnjoj sec 20 kom i spasilo 5% pada,da bi se sutra još mogli ispucati.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 ne gleda se zadnja cijena dionice, nego prosiječna cijena, tako da to o čemu pričaš nije utemeljeno. bolje da kažeš prodao sam pa prodajte i vi.

Ne, nego se gleda prva kupnja jer to je cijena po kojoj možeš prodati, OK?


Kako se namjerno kupilo u zadnjoj sec 20 kom i spasilo 5% pada,da bi se sutra još mogli ispucati.

smiješno, prosječna danas je 3,63 kn

Ignore: KressoM, delux

Šta Vam ta prosječna znaci?… Ništa!
Sutra će vam sve biti jasnije,a tek prekosutra.

Nije nagovor na k/p da netkom slućajno nebi pala napamet da na osnovu moji postova odluci napravit transakciju.
Neka svako odluci sam za sebe:)

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25
pa prosječna cijena se gleda za određivanje granica (+ ili -) blokade za sljedeći dan! zaključna cijena je nebitna, to su osnove trgovanja! [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close