INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

banana

Srećom zasad nisam ostario na ovoj dionici, a svoj boravak na ovom grbavom terenu sam ipak nekako naplatio.
Inače, da, u pravu si. Lako je napucati i spustiti ako si sam na terenu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Junak ovog kruga će biti onaj tko smogne hrabrosti i odupre se pohlepi te se sa većom količinom uspije naplatiti od sindikata. Svi ostali će po 100-ti puta ovdje žaliti za prpuštenom prilikom.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju, nego osobno dugogodišnje iskustvo sa ovom dionicom.

fino polagano raste…4 kn je sve bliže

Ignore: KressoM, delux

Na koliko ce biti junak prije prve korekcije? 4,6,12kn??Jedino sto se ustvari promijenilo sto je trend rastuci ,nema stecaja i prosjecni ulaz ce se podizati umjesto smanjivati kako je do sad bilo.

Molim ne navlačiti “naivce”!

Mislim da nije u redu spominjati sada cijene iznad 10 kn ( a kamoli cijene od nekoliko 10-aka kn).

Sadašnja cijena je iznad 0,5 booka, što je za građevinare na našoj burzi odlično.


Junak ovog kruga će biti onaj tko smogne hrabrosti i odupre se pohlepi te se sa većom količinom uspije naplatiti od sindikata. Svi ostali će po 100-ti puta ovdje žaliti za prpuštenom prilikom.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju, nego osobno dugogodišnje iskustvo sa ovom dionicom.

Da, samo pitanje za dobru lovu je koja je ta granica do koje će sindikat pumpati prije nego stoka sitnog zuba sama krene žešće žvakati po asku.
Vjerovatno ne mnogo preko ove razine. 4 kn. A onda bi se oni iskrcavali na 4.50 do 5.00. Jer za više nema štofa u fundamentima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Junak ovog kruga će biti onaj tko smogne hrabrosti i odupre se pohlepi te se sa većom količinom uspije naplatiti od sindikata. Svi ostali će po 100-ti puta ovdje žaliti za prpuštenom prilikom.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju, nego osobno dugogodišnje iskustvo sa ovom dionicom.
Jedino što se dugogodišnje iskustvo zasnivalo na padu cijene zbog prijetećeg stečaja(koji ne znači likvidacija), a sada je situacija drugačija i više liči na godine prije balona 2003-2005-2008. Oni koji imaju iskustvo iz tog razdoblja će i sada proći kao tada.(tko nezna neka gleda tadašnji graf). Ovo je po meni novi početak kao prije više od 10 godina. Uglavnom, višemjesečni trend je rastući, sa manje od 2 do 3,70. Zar nije?

neće uvijek biti ovako.


ovo se može napucati bez problema i iznad 5 bez razloga. A isto tako bez razloga se može i srušiti. Isključivo se radi o volji sindikata.

nema ovdije sindikata, sindikat je ingr potrošio prije 3 god a shodno malim transakcijama, fejk podršci na nižim razinama te volumenu od svega 150-200k kn… ovo odrađuje poneki trejder ala alabama sa vlds a mali se guraju i gule između sebe dok ih, negdje oko izvješća, vjerojatno u petak, ovi veći veći ne nakite i kapitaliziraju 30ak% [emo_cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Danas ni jedan nalog po bidu.[emo_palacg]



Junak ovog kruga će biti onaj tko smogne hrabrosti i odupre se pohlepi te se sa većom količinom uspije naplatiti od sindikata. Svi ostali će po 100-ti puta ovdje žaliti za prpuštenom prilikom.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju, nego osobno dugogodišnje iskustvo sa ovom dionicom.
Jedino što se dugogodišnje iskustvo zasnivalo na padu cijene zbog prijetećeg stečaja(koji ne znači likvidacija), a sada je situacija drugačija i više liči na godine prije balona 2003-2005-2008. Oni koji imaju iskustvo iz tog razdoblja će i sada proći kao tada.(tko nezna neka gleda tadašnji graf). Ovo je po meni novi početak kao prije više od 10 godina. Uglavnom, višemjesečni trend je rastući, sa manje od 2 do 3,70. Zar nije?
[/quote]

Ovo zadnje si u pravu. Također, nadam se da će firma dati dobar FI i da ću onda uspjeti povoljno uletiti te nakon toga držati, a da firma ide dalje.
Mene jedino muči ovdje što su se okolnosti promijenile, građevinskog buma kod nas neće biti jer smo prezaduženi, vani će poslova biti, nadam se, ali i arapski svijet je u krizi, nestabilan, grozno. Uglavnom, okolnosti iz 2003-2008 se više nikada neće posložiti, ali nema razloga da kroz godinu dvije ne dođe na barem razine oko 10 kn. Pod uvjetom da ovaj FI pokaže smjer.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



ovo se može napucati bez problema i iznad 5 bez razloga. A isto tako bez razloga se može i srušiti. Isključivo se radi o volji sindikata.

… mali se guraju i gule između sebe dok ih, negdje oko izvješća, vjerojatno u petak, ovi veći veći ne nakite i kapitaliziraju 30ak% [emo_cool]

[/quote]
Naravno, ako FI bude loš, a ako bude dobar slijedi čišćenje aska.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

detalji o FI lagano cure vani zato se i dešava ovo što se dešava.. nije za ništa skočila u kratko vrijeme skoro 100% ugl vidit ćemo u petak dali sam bio u pravu.. nije nagovor na ništa!!!

New Report

Close