INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajmo ekonomisti,što očekujete od izvješća?Očito je da će i mali pomak na bolje katapultirati cijenu.Što je s tim stanovima,koliko prihoda možemo očekivati?Radovi u tijeku 92miliona eura???Što bi moglo biti naplačeno?

Bodul nije da su tvoji postovi mjerodavni i realni ali ipak ponekad uspiješ pogoditi pitanje.

Ja očekujem + malen veliki ali +, svaki plus me veseli, a ponekad i minus kao danas PTKM kupiš po 16 prodaš po 25 sve ovisi…

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

http://www.poslovni.hr/forum/tema/sto-znaci-najava-755-mlrd-dolara-vrijednih-ulaganja-u-energetske-projekte-arapskih-zemalja-34899

Ne radi li i INGRA takvo što?

neće uvijek biti ovako.



Ajmo ekonomisti,što očekujete od izvješća?Očito je da će i mali pomak na bolje katapultirati cijenu.Što je s tim stanovima,koliko prihoda možemo očekivati?Radovi u tijeku 92miliona eura???Što bi moglo biti naplačeno?

Bodul nije da su tvoji postovi mjerodavni i realni ali ipak ponekad uspiješ pogoditi pitanje.

Ja očekujem + malen veliki ali +, svaki plus me veseli, a ponekad i minus kao danas PTKM kupiš po 16 prodaš po 25 sve ovisi…
[/quote]Zadnjih nekoliko izvješća su bili sve bolji i boli. Vjerujem da će ovaj takođe biti bolji. Možda bude još u minusu ali minimalno, i to ovisi o tome kako su se stanovi uračunali u bilancu. Godišnji izvještaj će biti još uvijek u minusu ali ako kvartalni bude u plusu cijena će narasti do 4 a i više-moja prognoza. Najvažnija stavka će biti kratkoročni dug. Efekt PSN će se zasigurno vidjeti. Još 7 radnih dana pa ćemo sve vidjeti. Očekujem i da će se od pon-uto već početi s kupovinom i pripremom za skok cijene.

neće uvijek biti ovako.

Malo me strah izvješća jer se može svašta kreativno čarobirati. Više bi me veselio neki novi posao.
P. S. Stojim na kupnji pa tko voli neka izvoli.

nije sve tako crno

preko 100.000 dionica prometa u prvih 15 minuta!
i da, ovo sve više podsjeća na onaj rast od prije 3 godine, sa 3 kn na 11 kn u samo tjedan dana ! Novac u očimaPalac gore. Belupo ovo vam je post od neki dan!Pokrite se usima!![emo_palacd]

A jeste trejdercici s par tisuca komada.Ako vas to veseli samo naprijed.Nema vam od toga kruha

al’ ima bureka,
dnevno trebam 4 komada i
ova mala kad zatrudni,
no da skratim,
kad zatrudni 4,5 kom….[emo_smijeh]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Fakat, ljudi kupe 3000 po 3.02 i prodaju po 3.25 i stavi u džep 600 kn. I onda je sretan. I onda ajmo u Đuru ili Petrokemiju pa tamo popuši 30%.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kupit ćemo kad dođe izvješće…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

G. Lojtra,
o kojoj tableti je riječ,
imamo tu magistra farmacije,
pa će nam biti jasnije struktura dioničara ingre…[emo_namigusa]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Po stanju na kupnji stićem dojam da je većina zainteresianih za ovu dionicu već kupila ono što je planirala. a drugi potencijalni kandidati za kupnju su oni,koji ulaze na neku pozitivnu vijest,a iz ingre vijesti ne izlaze tako često.. al ajde ako ništa porbila se ta granica od 3kn.

Dionica je definitivno u uzlaznom trendu,kratkorocne korekcije od 20-30lp moguce ali dugorocno cisti rast.Pustimo postrani ove trejdere,puno ce bolje proci oni koji ne budu dirali dionice.Trejderi ce ovo kupovati po 3,50 prodati na 3,70 pametovati po forumu a ponovno ce kupiti po 3,65-3,70kn.Kad dionica raste opasno se igrati.Ako je firma u stecaju vrijedila 2,5kn (tk cck dvanaest miliona kuna plus dug) onda samo godisnje smanjenje duga od 30-40miliona vrijede jos 4kn plus sadasnja cijena.

New Report

Close