INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HBOR-ovci love poduzetnike kako bi ublažili pad kreditiranja


Nikad jeftinijeg kreditiranja! Prosto te mole da ti daju kredit! Go Ingra, go![emo_smijeh]

Nema HBOR toliko novca za polog koliko Ingra namjerava ugovoriti izvoznog posla!
To je glavni problem!


Hajdemo se dogovoriti, hoćemo li gore ili dole? Ovo nema smisla. Ovaj sa dva naloga na asku štopa a niko neće da ga poklopi na bidu. il nek se makne ili neka on lupa po bidu. Čekamo na 2,50.Ovako je bezveze

Dogovorimo se okruglo 10 s obzirom da mi nitko nije komentirao analizu na stranici prije očito se s njom slažete. Ovo namješteno spuštanje cijena da se maleni maknu neće upaliti, barem ne kod svih.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!



Hajdemo se dogovoriti, hoćemo li gore ili dole? Ovo nema smisla. Ovaj sa dva naloga na asku štopa a niko neće da ga poklopi na bidu. il nek se makne ili neka on lupa po bidu. Čekamo na 2,50.Ovako je bezveze

Dogovorimo se okruglo 10 s obzirom da mi nitko nije komentirao analizu na stranici prije očito se s njom slažete. Ovo namješteno spuštanje cijena da se maleni maknu neće upaliti, barem ne kod svih.
[/quote]Da li sada vrijedi 10kn? Pa tu je negdje reala no treba prikupiti silne milijune dionica u sigurne ruke a onda će se pustiti sa lanca da poleti na staze stare slave, ili barem do 50% nekadašnjih razina. Naravno radi se o mjesecima i mjesecima laganini dizanja i unovčavanja dionica sa ovih bagatel razina. Malo tko će imati strpljenja za takav scenarij,…

neće uvijek biti ovako.

banana, ma jedva čekaju takve predrahmetli tvrtke kao ingra, za sada im duguju samo 36 miliona a što je još koji milionček više, pa buju prebili sa obveznicama na obvezničku obveznicu i svi buju hepi[emo_smijeh]

a ti dalmatia, da bi ovaj forum zadržao kakvu-takvu reputaciju, tvoju računicu je bolje ne komentirati [emo_vrtimise]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Moje misljenje je da se cijena namjerno odrzava na razinama 2,40kn – 2,70kn to jest da neko skuplja u tom rasponu cijena a kad pokupi sve ili vecinu onda slijedi rast

– ponovljam to je moje misljenje jer ne vidim drugi razlog da cijena stagnira nakon psn i novih poslova

Vec odavno smo trebali biti na 4 + kn ali strpljen spasen

@SeRija
Skupljanje ide vrlo sporo i mnogi će se morati dugo načekati. Ujedno je sve manje onih koji na ovim razinama žele prodavati. Promet je izuzetno mali a prilikom skupljanja veliki udio je “sam sebi” !



@SeRija

Skupljanje ide vrlo sporo i mnogi će se morati dugo načekati. Ujedno je sve manje onih koji na ovim razinama žele prodavati. Promet je izuzetno mali a prilikom skupljanja veliki udio je "sam sebi" !

Ako ne i jedini udio!

Evo nas kod još jednog pritiska na prodaju. Ako ni sada ne bude panične prodaje do barem 2,30 onda je vrijeme da se krene u dizanje i konačno nekakav burek oko 2,80-2,90

neće uvijek biti ovako.

Treba prodaju pokrenut…mogu ti nalozi stajati do prekosutra ako nitko ne proda… Zar ne?[emo_smijesak] U tom smislu i dizanje cijene će se čekati sve dok stoji ovakva prodaja pod uvjetom da je umjetna… IMHO….

Mean people suck and nice people swallow!

svi ste kupili 2.60-70 i sad ide vlakic,,,[emo_smijesak] ne ide to bas tako.

veliki bijeli je mudriji

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Evo nas kod još jednog pritiska na prodaju. Ako ni sada ne bude panične prodaje do barem 2,30 onda je vrijeme da se krene u dizanje i konačno nekakav burek oko 2,80-2,90

Meni nema pritiska, s ovom se dionicom nekad trgovalo po 18 000 000kn dnevno i cijenama 400kn, prometi od 50 000kn su spekulativni. Ne vidim kako ti netko može pritiskom pored zdravih očiju naložiti što mislis i što je rezultat analize. Uložio sam skoro 80% portfelja ovdje, i siguran sam s obzirom na sve da će se itekako isplatiti. Nije nikome nagovor na kupnju/prodaju.

@ Veliki bijeli puno više priča nego što konkretno radi…

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close