INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I, što si zaključio, podijeli s nama;-).

Pa zakljucak zasad ne bi iznosio jer ne vidim smisao blabla bez konkretne tablice i brojeva, koji ce pokazati činjenice.

Isto tako po prvi put sam vidio u izvjescu za 2011 mislim da Ingra jest izdala dionice bez temeljnog kapitala i to tamo tocno tako pise tako da je to moguce i tako je i napravljeno.

Molim takoder savjet moze na pm ili forumu odgovor je li hita preglednik najbolji odn osim njega je li koji drugi bolji s obzirom na Vas iskustvo. Isprika zbog malog offtopic.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Nema vise rasipanja…svaka cast

Novi posao,psn,u narednom periodu nema vise price o stecaju,velika vjerovatnost dobivanja novih poslova a vi i dalje grebete po dnu.Stvarno mi nije jasno.Tu se desio potpuni preokret u poslovanju,umjesto stecaja i likvidacije firme krenulo je na bolje,ugovoren novi posao.Ps. nemam nikakve dodatne informacije o firmi nego iskljucivo s ovog foruma i neta,nemam dionice Ingre.

Tko ovdje koga….nadmudruje?

Zasad kupci prodavače.

neće uvijek biti ovako.

Jel zna netko kad bi otprilike mogla biti pravomoćnost nagodbe?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Tko ovdje koga….nadmudruje?

možda novo poznati BVPS sam sebe, a koji po osnovi konsolidiranog FI za 3Q 2014 iznosi cca 0,75 KN
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A


možda novo poznati BVPS sam sebe, a koji po osnovi konsolidiranog FI za 3Q 2014 iznosi cca 0,75 KN
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

pričekaj sljedeće FI u koje će ući PSN + prodaja stanova u Dubrovniku + prihod iz Alžira pa ćemo onda o BV-u [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

nego, jeste li vidjeli kako je ovaj “prodavač” sa 20.000 komada na 2,70 kn utekao čim se počelo skidati s prodaje? [emo_plazi]

Ignore: KressoM, delux

Serislave pravomocnost nakon 15 dana ukoliko se nitko nije zalio


nego, jeste li vidjeli kako je ovaj "prodavač" sa 20.000 komada na 2,70 kn utekao čim se počelo skidati s prodaje? [emo_plazi]

Trecina prodaje je “lazna” , pogledajte:

4,23 – 18 000 kom
4,52 – 10 000 kom
12 kn – 6600 kom
20 kn – 6900 kom

To su samo ovi koji bodu u oko a ima ih jos koji su tamo da stvori veliku prodaju
53 kn 10 000 kom
300 kn 1080 kom



možda novo poznati BVPS sam sebe, a koji po osnovi konsolidiranog FI za 3Q 2014 iznosi cca 0,75 KN
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

pričekaj sljedeće FI u koje će ući PSN + prodaja stanova u Dubrovniku + prihod iz Alžira pa ćemo onda o BV-u [emo_smijeh]
[/quote]

Nema stanova u Dubrovniku, potrudi se otići na korporativne stranice pa se uvjeri da su prodani.

@ Serislav nije obj da je pravomoćna a u FI su rekli da će to objaviti kad postane, pošto nije obj, ima li iko dokaz da je PSN pravomoćna?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close