INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo o čemu govorim, odmah je sruše čim malo skoči, nema ništa od ovog,pogledajte malo druge dionice.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Evo o čemu govorim, odmah je sruše čim malo skoči, nema ništa od ovog,pogledajte malo druge dionice.

prodaj, izađi onda ako te to plaši 😀

Ma ja sam stari na ovoj dionici propao i ne bi prodao ni da mi je pištolj na glavi, ali samo ti kažem da nema ništa od ovog bez REVERSE STOCK SPLIT-a dok god banda posjeduje stotine tisuća komada i nije mi jasna politika firma da to ne pokrenu, ja sam i glasnogovorniku o tom pisao i kaže da im nije u planu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ja na sve gledam sa svojim pristupom i vodim se idealima i povijesnim činjenicama, te ne bi popustio pod cijenu života.
Mišljenja sam da prosječan Hrvat nema ideala nikakvih a povijesne činjenice ili ne poznaju ili krivo interpetiraju. Moje mišljenje o građevini, INGRI kao pojmu bivše države i samom dometu Hrvata kao naroda su već poznate , a gubitak koji sam realizirao je prošlost i same dionice me uopće više ne zanimaju osim ovo siće koje imam na INGRi.Imam dovoljno stanova i svega ostalog da me taj gubitak ne zamara, ali me muči kako ovaj bijedan narod u svojoj zloći i pokvarenosti propada i ne vidi koji su mu dometi. Isto se reflektira na burzi, svakondevnom životu i međuljudskim odnosima.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ja na sve gledam sa svojim pristupom i vodim se idealima i povijesnim činjenicama, te ne bi popustio pod cijenu života.
Mišljenja sam da prosječan Hrvat nema ideala nikakvih a povijesne činjenice ili ne poznaju ili krivo interpetiraju. Moje mišljenje o građevini, INGRI kao pojmu bivše države i samom dometu Hrvata kao naroda su već poznate , a gubitak koji sam realizirao je prošlost i same dionice me uopće više ne zanimaju osim ovo siće koje imam na INGRi.Imam dovoljno stanova i svega ostalog da me taj gubitak ne zamara, ali me muči kako ovaj bijedan narod u svojoj zloći i pokvarenosti propada i ne vidi koji su mu dometi. Isto se reflektira na burzi, svakondevnom životu i međuljudskim odnosima.
U svemu se slažem sa vama kolega osim u jednom, a to je da nije korektno da ljude nazivaš bandom, stokom… bez obzira kakvu politiku dioničke trgovine vode. Svako će jednog dana , kao i neki danas, žaliti ili se veseliti zbog poteza iz prošlosti odnosno sadašnjosti. Čuvajte se kolega, nije u šoldima sve…

neće uvijek biti ovako.

@S400
Žalosno ali istinito
1 000 % za gornji post

DAJ PET !!!


Ja na sve gledam sa svojim pristupom i vodim se idealima i povijesnim činjenicama, te ne bi popustio pod cijenu života.
Mišljenja sam da prosječan Hrvat nema ideala nikakvih a povijesne činjenice ili ne poznaju ili krivo interpetiraju. Moje mišljenje o građevini, INGRI kao pojmu bivše države i samom dometu Hrvata kao naroda su već poznate , a gubitak koji sam realizirao je prošlost i same dionice me uopće više ne zanimaju osim ovo siće koje imam na INGRi.Imam dovoljno stanova i svega ostalog da me taj gubitak ne zamara, ali me muči kako ovaj bijedan narod u svojoj zloći i pokvarenosti propada i ne vidi koji su mu dometi. Isto se reflektira na burzi, svakondevnom životu i međuljudskim odnosima.

Vi kolega, koji druge dionicare bandom nazivate,
spominjete pistolje u glavu uperene, vodite se idealima i povijesnim cinjenicama za koje bi i zivot dali, pametujete o medjuljudskim odnosima a za avatara koristite pusku i a u svakom vasem postu velicate Hezbollah i Assada…
Vi kolega, zaista ne trebate uopste da shvatite niti Hrvate a niti bilo koje druge civilizovane narode ili pojedince…
Vi kolega, kazete da imate dovoljno stanova te nesto sice na Ingri a nervozno i drhtavo ocekujete njen rast… Govorite da vas dionice uopste ne zanimaju a toliko vremena provodite na forumu i saljete svoje “mudre” komentare i savjete samo onako kako vama u tom trenutku odgovara…
Vi kolega, prestanite da se brinete o drugim bijednicima, o tudzoj zlobi i pokvarenosti nego se okrenite vama i vasem svakodnevnom zivotu – iznenadicete se koliko plitki i ograniceni su vasi dometi i potencijali…

Osnovni razlog za trenutnu cijenu ove dionice je u jako velikom broju malih spekulanata i sitnih dusa a ovakvo kretanje dionice ide u korist da se takvi “investitori” vise okrenu drugim “atraktivnijim investicijama”…

“iznenadicete se koliko plitki i ograniceni su vasi dometi i potencijali…”

Jedino na burzi, za razliku od vas (vidljivo po vašem nicku).

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Sve u svemu, ovo nije loša odskočna daska za sutra, pod uvjetom da ne krene panično trpanje po bidu u zadnji čas. Sve je moguće, ali mislim da se malo strpljenja isplati.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kako komentirate posjet iračke delegacije i najavu suradnje s hrvatskim građevinarima?

Delegacija predvođena Ingrinim stručnjacima okupila je uspješne hrvatske tvrtke Ericsson Nikolu Teslu, Inteu, Croatia pumpe, Studio BF, te Iskru Impuls iz Slovenije pod zajedničkim imenom INGRA Grupa kako bi osnažili hrvatski izvoz u perspektivnoj iračkoj regiji Kurdistan.
http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=184

Ingra me podsjeća na Tom Hanksa u “Brodoloma života”. PReživila brodolom, pa živjela u đungli 5 godina i onda kad su je već svi pokopali povratak među žive.

Ingra bi vrlo skoro mogla dočekati nove dobre vijesti glede poslova u Iraku

http://www.seebiz.eu/ingri-se-smijese-novi-poslovi-u-iraku/ar-98281/

New Report

Close