INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To ti je 5,4 milje ciste dobiti

Ovisi hoće li ti prihodi/dobit biti prikazani u ovom FI ili neće. Još bitniji su efekti PSN i da li će biti iskazani u ovom FI. Ako bude uključeno jedno i drugo, bit će to jako pozitivno iznenađenje i žestok poguranac cijene dionice prema 4 kn

Ignore: KressoM, delux

Kako komentirate posjet iračke delegacije i najavu suradnje s hrvatskim građevinarima?

+ stara vijest:

http://www.ingra.hr/files/File/20131223_Business_hr_Celikovic%20intervju_Ingrin%20povratak%20na%20istok.pdf

psn je sklopljena 24.09 i do kraja 09.mj nije bila pravomoćna tako da ućinci psn još neće biti vidljivi u nadolazećem Fi a na dobit od pradmetnih stanova ne bi puno računao i dobro će biti ako se Ingra iz te konstrukcije uopće izvuće sa pozitivnom nulom pošto su građeni nepovolnim kreditom u doba krize i blokade

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@ Barbosa

Ako je istina da su prodali stanove po 2500Eur/m2 (prema navodima kolege Zgloba), onda je na cijenu zemljišta+dozvole+kredit+gradnja , profit barem 100%.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kako komentirate posjet iračke delegacije i najavu suradnje s hrvatskim građevinarima?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Na ovoj dionici se dosta toga pomaklo na bolje,to je ocito i ne vidim razlog u narednom periodu za pad.Svaka pozitivna vijest pomaknuti ce dionicu stepenicu gore.Problem je sto se jako dugo trguje na ovim razinama i investitori nemaju povjerenje,s razlogom naravno.Osobno nemam dionice ingre( nisam sklon riziku) ali probijanjem 3kn,mozda vam se i prikljucim.Cini mi se da je potrebna samo potvrda trenda.Zadnjih par mjeseci desilo se par pozitivnih stvari na dionici,to je cinjenica.Pitam se samo dali postoji i jedan dionicar ingre da nije debelo u minusu,tako da povratak na 4-5 kn ne znaci nista.lp

do 3 kn nije ostalo niti 60.000 dionica. indikativno?

jedva te čekam sresti

S400, cijelokupna konstrukcija projekta “dvori lapad” se temeljila na prodajnoj cijeni debelo iznad 2,5K eur ali i na bazi 2,5k m2 bi tehnički trebalo imati neku dobit, međutim, ne vračanje glavnice i zatezna kamata za godine pod blokadom su istopile zaradu pa zato i kažem da bi bilo super da ingra iz dvora lapad izađe sa nulom a i -4K eur

konkretno, što se mene tiće, 1/2 ove godine ingra ima 40M gubitaka i bilo bi super kada bi ovaj 3q Fi bio oko nule ali teško da će tako biti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@ Barbosa

Ne znam koliko se razumijete u građevinu ali ako su platiti zemljište 500 eur/2 + 700 eura gradnja + 100 eura dozvole + 200 eura/m2 kamate i penali, ostaje minimalno 1000 eura zarade.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Nema nažalost ništa od rasta s ovolikim brojem dionica još jednom ponavljam, gledam kako dignu ove propale firme po 100% s parstotisuća kuna, a mi usprkos odličnim vijestima skoro na ATL.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

🙂
Kako ono stonesi pjevaju, a vrijedi za ovu dionicu…..
Timeeee is on my siideee… yes it isss 🙂
Puno pozdrava svima…… Ček ako se ne prikaže u FI za treći kvartal, a bude li u FI za kraj godine? 😉


Nema nažalost ništa od rasta s ovolikim brojem dionica još jednom ponavljam, gledam kako dignu ove propale firme po 100% s parstotisuća kuna, a mi usprkos odličnim vijestima skoro na ATL.

To ćemo još vidjeti, nije nikad previše dionica ako su atraktivne, a ova mi se čini baš takvom.

New Report

Close