INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mogla bi sada uprava Ingre dati ponudu za kupnju Đure po 6 kuna. Bilo bi dobro za obije firme jer bi napokon Đuro imao dovoljno posla u Alžiru za upošljavanje svojih kapaciteta. Nek se prekvalifikuju na brane i elektrane i eto im izlaza. Isto ti je to ili montirao tenk ili hidromehaničku opremu. Jedino što tenkove više nitko ne kupuje – hvala Bogu![emo_ooooo]

napetost bid/ask osjeća se u zraku, sad je samo pitanje kome će prvome popustiti živci [emo_smijesak]

Ignore: KressoM, delux

avax10, nema tu puno mudrosti, sve zavisi od Fi … ako će opet iskazati 20etakM gubitka onda [emo_palacd], ispod 10M minusa stand-by oko ovih razina a nula ili 1kn plusa tera dionicu preko 3kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ako prikažu prodane stanove trebao bi biti veliki plus.

Zvao dvori lapad…prodano zadnjih 280m2…reko covjek da su ovi zadnji isli po 2200-2800


avax10, nema tu puno mudrosti, sve zavisi od Fi … ako će opet iskazati 20etakM gubitka onda [emo_palacd], ispod 10M minusa stand-by oko ovih razina a nula ili 1kn plusa tera dionicu preko 3kn

ovo FI bit će relativno mjerodavno jer je pitanje hoće li već sada unutra biti uključeni efekti PSN i prodaja gotovo svih stanova u dubrovniku ili neće. poanta je da ulagači znaju i da je PSN sklopljena i da su gotovo svi stanovi prodani tako da ovo FI može imati i -15 mil. kuna ako to još ne bude uključeno unutra, ali onda je jasno da će sigurno biti u idućem FI i da će to onda biti sasvim druga (pozitivna) priča

Ignore: KressoM, delux

Koliko kvadrata je prodano u 3Q?

@ Barbosa

Izvješće u plusu a dionica 3 kn, baš jaka perspektiva.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Za ova zadnja 2 znam da je u 3 kvartalu

LeoNT

Ne znam, ali vjerovatno par tisuća kvadrata ili više, izračunajte, jednostavno je. Čini mi se da se prodaja intenzivirala tek krajem Q2 i početkom Q3, a onda je cash flow trebao krenuti tada ili mrvicu kasnije, ispravite me ako griješim.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

To ti je 5,4 milje ciste dobiti

http://www.seebiz.eu/pusic-hrvatske-tvrtke-mogle-bi-graditi-luku-u-turkmenbasiju/ar-98137/

New Report

Close