INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lalovac: HBOR će ubuduće moći i sam financirati izvoznike


Hrvatski izvoznici posla mogu naći, no problem im je kapital, kojeg ima, ali on iz banaka teško ide prema gospodarstvu…..

Evo gdje će se naći bankovne garancije za velike poslove vani, a tu je INGRA najjača.

neće uvijek biti ovako.

Neće ovi glu—i nikad shvatiti da je građevina jedna od rijetkih stvari gdje Hrvatska ima tradiciju i znanje, još od doba Austrougarske i tu nam jedina šansa i leži.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Dali je PSN postala pravomoćna,žalbeni rok je istekao žalbi nebi trebalo bit?

RBA: Broj odobrenja za građenje raste, no sektor još daleko od oporavka


Barem neka pozitivna vijest. No naravno novinar svaku dobru vijest mora začiniti dozom crnila. Zato nema potrošnje ni oporavka jer se sve prikazuje crno i svi stisli svoju crkavicu od puno milijardi u bankama-uspavanog novca.

neće uvijek biti ovako.

Čini mi se -nisam siguran- da je danas taj rok.

neće uvijek biti ovako.

Ispravak: Piše ovako: Ne bude li žalbi, odluka o nagodbi postat će pravomoćna 17 dana od objave.
Dakle gotovo je odavno, možete slobodno kupovati.

neće uvijek biti ovako.

Hahahahha, pa znamo da je prošao rok, jedino čekamo FI. Neki da kupe, a neki da prodaju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Hahahahha, pa znamo da je prošao rok, jedino čekamo FI. Neki da kupe, a neki da prodaju.
Još 9 radnih dana do FI. Očekujem da će ga dočekati na cca 2,70-2,80. Što kažu znalci i burekmajstori, dokle su spremni ulaziti.

neće uvijek biti ovako.

I dalje ne mogu prihvatit da smo jedva na 2,50 kn a da je psn prosla i sve lose je iza nas , samo je cijena kao da je stecaj jucer objavljen , hoce li se prodaja stanova osjetit na ovom izvjescu?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/budjenje-gradjevinarstva-broj-odobrenja-za-gradjenje-u-kolovozu-porastao-za-113/778093.aspx

Budenje gradevinarstva , broj odobrenja za gradenje u kolovozu porastao za 11,3 %

@serija

kakve to veze ima?to su podaci za RH,a znamo da INGRA bazira većinu svoga “poslovanja” ako se to tako može nazvati u zemljama trećeg svijeta.

oficir

To ti je faktografski netočno. Kad pročitaš bilo koji recentni FI vidjet ćeš da su prihodi oko pola pola vani i ovdje. Tek toliko.
Istinabog treba nešto i ugovoriti, jelte.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close