INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Problem je što bi i ja još po 2,60.[emo_smijeh]

imas na lopate [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Problem je što bi i ja još po 2,60.[emo_smijeh]

imas na lopate [emo_ooooo]
[/quote]
ajd budite dobri, pa nam javite zadnje poznati BVPS ove dionice… Hvala!

Kolega zztop, dobrodosli natrag u raspravu.

...

Šta je, zapelo obaranje? Čeka se FI. Vjerovatno će ovako drndati plus minus 4-5% oko ovih razina do 31.10. Kakva su vaša očekivanja? Čisto rasprave radi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@serislav

Bio sam puno puta unutra-van na ovoj dionici i mislim da mi je čak ona ostvarila najveći prinos.
Isto tako mislim da je zdravija od dosta drugih građevinara i da je ova psn – mislim zadovoljili su potraživanja, nije bilo otpisa dogova nego kamat ana dugove – pravedna.
A eto i stanove su vele prodali. Moje mišljenje je da se trend promijenio, ići će grubo, krvavo polako, ali gore. Poslovi će se ugovoriti, knigovodstveni dokumenti će prikazati svoje….
I zašto se forumaši rugaju onima koji su čekali sudsku potvrdu psn-a? Kao da nije bilo slučajeva da je ova država već uništila profitabilna društva zbog nečijih sitnijih interesa?

Samo moje mišljenje…. ne obvezujem nikoga ni na što,a još manje savjetujem i preporuka- ne tražite savjete ovdje

Po svemu sudeći za Ingru su prošli najgori dani. Potvrdom PSN-e i pravno su riješeni mnogi zaostali sporovi i mali i veliki u koje je Ingra bila uključena, a koji su firmu sputavali za ugovaranje novih poslova. Preživjeti ovolike godine krize i podmetanja mogu samo ustrajne i žilave uprave.
Predstoji samo da vidimo kako će iskoristiti svoje više desetljetno iskustvo, tradiciju, poznanstva i sposobnost za ugovaranje višemilijunskih projekata. Prvenstveno na izvoznom tržištu.
Što se tiče samog trgovanja, ovdje nas je toliko puno koji smo kroz godine nakupili zavidan broj dionica tako da svatko od nas polu-velikih na ovako nelikvidnom tržištu može prosipanjem po bidu utjecati na cijenu čim se cijena malo digne.
Količina od 20-30 tisuća komada bez straha se prospe jer ostane još toliko u portfelju pa i ako se pogriješi glava ne boli.
Sve dok se ovdje ne uključe institucionalni ulagači ovo će biti i dalje izrazito stresna i špekulativna dionica.

Plan se ne provodi, 60 posto nagodbi visi


Glavni zadatak je prepoznati firme koje su izradile kvalitetan program PSN-e i koje će ga uspjevati ispunjavati. Sve ostalo ide u smeće, samo je pitanje vremena.
Osobno mišljenje mi je da Ingra spada u onih 40%!

Da, jedina ima zagarantirano većinu potrebnih prihoda, Arena Zagreb. A ostalo koliko ugovore ugovore, može više, a može i manje. Dok Arena kapa svi će dobiti svoju lovu i nema potrebe za naglim istrčavanjem.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

i to je ta famozna velika kupnja ingr ? [emo_naivan] jednom davno sam ovako nesto stavio ne znam ni na kojem tickeru…za 5 minuta me zvao broker da ponistavaju nalog jer je to manipuliranje ..[emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kad vidim da se stavlja 90.000 komada na "kupnju" na 1 lipu kao podrška onda mi je jasno koliko je sati
Pogledaj količinu kupnje od 0-2,5 i usporedi sa prodajom od 2,50-5,00. Isti je cjenovni omjer a razlika puno veća. Što onda reći o nalozima iznad 5kn? Koliko je onda sati?

neće uvijek biti ovako.


Pogledaj količinu kupnje od 0-2,5 i usporedi sa prodajom od 2,50-5,00. Isti je cjenovni omjer a razlika puno veća. Što onda reći o nalozima iznad 5kn? Koliko je onda sati?

znaš i sam to nema veze jer su oni nalozi na prodaji tamo već dugo vremena samo što je cijena od onda pala pa su ostali visoko, a ova lažna potpora na kupnji od preko 100.000 komada na par lipa stavljena je tek jučer tako da bi vlasnik naloga uskoro mogao dobiti i poziv HANFE za očitovanje u svezi burzovne manipulacije



Pogledaj količinu kupnje od 0-2,5 i usporedi sa prodajom od 2,50-5,00. Isti je cjenovni omjer a razlika puno veća. Što onda reći o nalozima iznad 5kn? Koliko je onda sati?

znaš i sam to nema veze jer su oni nalozi na prodaji tamo već dugo vremena samo što je cijena od onda pala pa su ostali visoko, a ova lažna potpora na kupnji od preko 100.000 komada na par lipa stavljena je tek jučer tako da bi vlasnik naloga uskoro mogao dobiti i poziv HANFE za očitovanje u svezi burzovne manipulacije
[/quote]A što će biti s nalogodavcem 10000kom na 52kn? ili onima na 1000 i 2000kn? Ustvari kao što neko reče nema to veze koliko i na koliko naloga ima.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close