INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se stanje promijenilo?zar nismo znali i prije par mjeseci da je PSN nagodba samo pitanje “formalnosti” i da je dug 160.000.000,00€?

Nema više na 3 ništa, maknuo se.

Sada će stiskati ask da vrati prodano. Vjerovatno se nada uloviti nekih 10 lipa po dionici. Znači računa na kupnju od 2,60 – 2,65. A možda bude i skuplje kupovao od prodanoga.
Problem je što bi i ja još po 2,60.[emo_smijeh]

Dobro, netko se lijepo iskrco na 2.60-2.70, netko je prikupio i sad možemo dalje.
Baš me zanima FI kakav će da bude.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Samo sitna cimanja sa cijenom, prosječna je danas 2,74, maksimalna jutros 2,86, veliki je blef prodati ispod današnjeg prosjeka.

2.86 je bila s malim brojem komada. Tek na 2.82 je bilo par tiduća. Ali da, čemu prodavati? Jedino ako netko vidi bolju priliku drugdje, što je legitimno.
Pozdrav svima!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vidljiv pritisak za pokretanje panične prodaje. 2 naloga to rade.

neće uvijek biti ovako.


Vidljiv pritisak za pokretanje panične prodaje. 2 naloga to rade.

Koja dva to rade ???


Sada će stiskati ask da vrati prodano. Vjerovatno se nada uloviti nekih 10 lipa po dionici. Znači računa na kupnju od 2,60 – 2,65. A možda bude i skuplje kupovao od prodanoga.
Problem je što bi i ja još po 2,60.[emo_smijeh]
ma bit ce ingre uvijek,nebitno po kojoj cijeni , do promjene trenda ima jos posla (trejda) itekako..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Vidljiv pritisak za pokretanje panične prodaje. 2 naloga to rade.

Koja dva to rade ???
[/quote]Nadam se da si vidio premještanje i micanje naloga u zadnjih pola sata. O tome pišem.

neće uvijek biti ovako.

Uz primarni posao vezan uz investicijsku izgradnju, Ingra je osnovala društva kćeri i oformila Ingra grupu koja se sastoji od sljedećih društava:

Tuzemstvo

INGRA MIDDLE EAST d.o.o., Alexandera von Humboldta 4b, 10 000 ZAGREB, HRVATSKA,
bavi se izgradnjom objekata i tehničkim upravljanjem projektima na Srednjem istoku.

TIHA NEKRETNINE d.o.o., Alexandera von Humboldta 4b, 10 000 ZAGREB, HRVATSKA,
bavi se građevinarskim radovima i poslovanjem nekretninama.

JUŽNI JADRAN NAUTICA d.o.o., Pred Dvorom 1, 20 000 DUBROVNIK, HRVATSKA,
za izgradnju i upravljanje marinama i lučicama.

MARINA SLANO d.o.o., Trg Ruđera Boškovića 1, 20 000 DUBROVNIK, HRVATSKA,
za izgradnju i upravljanje marinama i lučicama.

DUBROVAČKE LUČICE d.o.o., Pred Dvorom 1, 20 000 DUBROVNIK, HRVATSKA,
za izgradnju i upravljanje marinama i lučicama.

HOTEL LAPAD d.d., Lapadska obala 37, 20 000 DUBROVNIK, HRVATSKA.

INGRA-PRO d.o.o., Alexandera von Humboldta 4b, 10 000 ZAGREB, HRVATSKA,
bavi se poslovanjem nekretninama, projektiranjem i nadzorom.

POSEDARJE-RIVIJERA d.o.o., Trg Martina Posedarskog 1, 23242 Posedarje, HRVATSKA.

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o., Alexandera von Humboldta 4b, 10 000 ZAGREB, HRVATSKA,
bavi se izgradnjom i poslovanjem nekretninama.

Inozemstvo

MAVROVO Inženjering, pl. Makedonija 2, SKOPJE, MAKEDONIJA, bavi se građevinskim radovima

INGRA-ALGERIE SARL, 22 ulica Mohamed Al-Ayachi Mohamed Bluzdad, Alžir
bavi se izgradnjom brana, morskih i zračnih luka.

GIU INGRA-DET, INGRA, Steinstrasse 28, 40210 Düsseldorf, Njemačka, objedinjuje oko 40 hrvatskih društava koji po sustavu kontingenata rade u Njemačkoj. Preko ovog društva INGRA danas objedinjuje više od polovice hrvatskog kontingenta.

INGRA-ENERGO d.o.o., Hamdije Kreševljakovića 19/3, SARAJEVO, BIH,
za izgradnju telekomunikacija.

INGRA-ITALIJA s.r.l., Piazza del Popolo 37, SAN VITO TAGLIAMENTO, ITALIJA,
za posredovanje.

GEOTEHNIKA SUDAN LIMITED, Khartum, Sudan,
bavi se geotehničkim i vodnim radovima

kad vidim da se stavlja 90.000 komada na “kupnju” na 1 lipu kao podrška onda mi je jasno koliko je sati

New Report

Close