INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA ima veliku prednost u odnosu na ostale građevinare jer je smanjila broj ljudi kroz programe zbrinjavanja te ima Arenu koja je drži. Uz koji veći poslić trebala bi biti jako dobra priča. E sad , ako ne uspiju dobiti nikakav posao , onda nek idu kvragu u stečaj. IGH recimo ima puno više zaposlenika i to visoko obrazovanih koje ako potjeraju neće tako lako moći nadomjestiti za ikakav ozbiljniji posao. HDEL ima isto tako ogroman problem, a to je ogroman broj zaposlenih.
Dalekovod isključivo ovisi i HEP-u, tako da osim VDKT koji je uvjerljivo najbolji, INGRA ima potencijal biti na 2 mjestu .

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Hrvatskim tvrtkama prilika za proboj u Euroaziju

član NO Ingre i predsjednik društveno-gospodarskog savjeta Foruma, možda još od Mesića i bude neke koristi…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

S obzirom na porast prometa, kada se, ukoliko ostane ovakav, može očekivati povratak u Crobex?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

SPORTSKI MEGAKAMPUS OD 170 MIL. KUNA Iduće godine kreće gradnja kompleksa na Mladosti[/url]

netko će ovo izgraditi a osim Ingre i Tehnike tj. tvrtki sa referencom koje to mogu realizirati, baš i nema nešto

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

hehe…ćuj ingromana, indikatori za hlađenje su mu BV sa mojedionice i “puno vas je unutra”…

prvo, broj dionica je isti bez obzira dal si ti unutra ili vani samo je vrijednost drugačija i drugo, na mojedionice ti je ćisto softverski BV na temelju revizije i usklađenja kapitala radi PSNa te aktualnih dugova a po završenom postupku PSN ,otpisu kamata i izdavanja obveznica na Lanište će se tek vidjeti realan BV Ingre jer samo izdavanjem obveznica na lanište koje ingra vodi pod financijskom imovinom vrijednosti 535M kn pokriva oko 800Mkn potraživanja što odokativno iznosi 250M kn razlike u korist BV ingre a ti samo pjevaj borbene…[emo_namigusa]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


INGRA ima veliku prednost u odnosu na ostale građevinare jer je smanjila broj ljudi kroz programe zbrinjavanja te ima Arenu koja je drži. Uz koji veći poslić trebala bi biti jako dobra priča. E sad , ako ne uspiju dobiti nikakav posao , onda nek idu kvragu u stečaj. IGH recimo ima puno više zaposlenika i to visoko obrazovanih koje ako potjeraju neće tako lako moći nadomjestiti za ikakav ozbiljniji posao. HDEL ima isto tako ogroman problem, a to je ogroman broj zaposlenih.
Dalekovod isključivo ovisi i HEP-u, tako da osim VDKT koji je uvjerljivo najbolji, INGRA ima potencijal biti na 2 mjestu .

Koliko ima zaposlenih? Koliki je trošak zaposlenih a koliko zarađuju?

hehe…ćuj ingromana, indikatori za hlađenje su mu BV sa mojedionice i "puno vas je unutra"…

prvo, broj dionica je isti bez obzira dal si ti unutra ili vani samo je vrijednost drugačija i drugo, na mojedionice ti je ćisto softverski BV na temelju revizije i usklađenja kapitala radi PSNa te aktualnih dugova a po završenom postupku PSN ,otpisu kamata i izdavanja obveznica na Lanište će se tek vidjeti realan BV Ingre jer samo izdavanjem obveznica na lanište koje ingra vodi pod financijskom imovinom vrijednosti 535M kn pokriva oko 800Mkn potraživanja što odokativno iznosi 250M kn razlike u korist BV ingre a ti samo pjevaj borbene…[emo_namigusa]


samo mali dodatak, uvijek je isti broj dionica, ali nisu svi unutra ušli na istim nivoima i to je bitna razlika, mislim da je kolega ingroman upravo na to mislio, previše je ušlo na ovim najnižim cijenama, lp



Ovdje nema šanse za gap kod rasta cijene, eventualno negdje 1lp(JEDNA LIPA)[emo_ooooo]

Ovo je predstečajna gdje su obećali preko obveznica svim vjerovnicima sve platiti. Pitam vas gdje će nabaviti lovu?
[/quote]Na stranom tržištu. Alžir, Irak…

neće uvijek biti ovako.

Počeli smo puniti naslovnice!
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-stagnacija-indeksa-za-kraj-tjedna-ingra-najveca-dobitnica/ar-96472/

Ukoliko FI fakat bude ok i stvari krenu nabolje, muči me to što ne znam da li da izađem s iznad 3 kn snekom dobiti ili da čekam povratak na nešto više. Ili dosta više. Ova firma se bavi pravim investicijskim objektima na stranom tržištu i tu potencijal postoji, ostali se muvaju oko stanova u RH, a tu nema sreće.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jedna dobra stvar je da zadnjih nekoliko trgovinskih dana interes za ulaganje u dionicu INGRE ne jenjava! Kako će se dalje situacija razvijati to bumo vidjeli, ali mislim da nema razloga da se stanje ne popravi naročito uz nove poslove…

Stanje se uveliko promjenilo.

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close