INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


*MEGIDO1
pa, prvi prag ili kontrolni paket je 25%+1 dionica šro iznosi 3.386.301 dionica puta tržišna vrijednost dionice što po trenutnih 2,5kn iznosi 8.465.752,5kn

ćak i ne trebaš ići preko 25% pa dođeš u obvezu za preuzimanje ingr, nego je dovoljno da sa 15-20% preglasaš sve ostale na GS i instaliraš sebe na igorovo mjesto, jedinog člana uprave koji trenutno temeljem samo 7% temeljnog kapitala samostalno i suvereno postavlja NO i tako kontrolira Ingru

Samo neznam kada će skupiti 3,4 Milijuna dionica po 2,5? Za toliko dionica moraće dići do 15-20kn. Sada se nudi svega 300 000komada i to do cijene preko 50kn. Dakle…

neće uvijek biti ovako.

Zaboravljaš da se ask stalno puni. Nisu sve dionice na asku izložene, novi nalozi stalno dolaze.

Gdje nestade prodaja? Manja je za 700 tisuća kuna


Zaboravljaš da se ask stalno puni. Nisu sve dionice na asku izložene, novi nalozi stalno dolaze.
to sto se puni se i jede …nestali su zaboravljeni nalozi koji stoje godinama..btw. dobro nam dosao…jednom je moralo bit dno…tko drzi jos od 2 kn …nek se javi [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sviđaju mi se prometi zadnjih dana,
24.09. na dan sklapanja PSN promet 928 tisuća kuna,
25.09. 308 tisuća kuna,
30.09. 650 tisuća kuna,
01.10. 267 tisuća kuna,
danas već 170 tisuća kuna a još dva i pol sata do kraja trgovinskog dana

SeRija, imaš pravo. A meni se pak sviđa i to da se u vezi s tim čini da ljudi s optimizmom gledaju na ovu dionicu. Zasad se ostvaruje prognoza kolege bananka o rastu, a za stabilizaciju oko 3 kn do kraja mjeseca će vrijeme pokazati.
Bit će zanimljivo ako se FI približi pozitivnoj nuli. A tek ako pokaže pozitivan Q3, ajojoj!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Po prometu i lukavom skupljanju bez prevelikog podizanja cijene čini se da neki već znaju izvješće za treći kvartal ili neki novi posao koji nije još službeno objavljen

da će biti pozitivno, to se ne bih kladio, ali kod nas je svašta moguće…a ovo što se tiče dizanja cijene , to su zadnje informacije i malo pomalo TA.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


da će biti pozitivno, to se ne bih kladio, ali kod nas je svašta moguće…a ovo što se tiče dizanja cijene , to su zadnje informacije i malo pomalo TA.

Zato FI i jest špekulativna kategorija. Ali osjeća se napetost, poprilična.
Nešto se čeka. Što?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Moglo bi biti izvješće u plusu:
U slijedećem izvješću biti će uključeni učinci predstečajne nagodbe, minimalno 50 milijuna kuna prihoda od stanova u Dubrovniku te prema riječima gdina Čeliković-Villacha i dobar dio prihoda od posla u Alžiru (56 milijuna eura). Međutim nisam siguran da će sve to pomoći, kad vidim broj dionica tržištu.
Jedino reverse stock split može jače pogurati dionicu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ako izvješće bude u plusu ode ovo preko 4 kn. Samo da bude. A dotle, pasi travu. Nema druge.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@S400, nemam informacioju o tih 50 mil kn od stanova u dbk-u. imaš taj link ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close