INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prosto je nevjerovatno kako se ljudi daju izvozati, prvo se digne 15% radi iskrcaja, a onda pukne jednom dvaput po bidu i drhtavci dalje nastavljaju sami.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ZAGREB – INGRA d.d. obavještava da je 29. rujna 2014. godine održana Glavna skupština dioničara koja je većinom glasova prihvatila izvješća i prijedloge odluka predložene od strane Uprave i Nadzornog odbora po točkama 1., 3., 4., 5., 6., 7., 8. i 10.
Na protuprijedlog dioničara kojeg je na Skupštini Društva prihvatila Uprava, izmijenjena je točka dnevnog reda br. 9. (Usvajanje izmjena Statuta Društva) na način da se stavak 2. iste točke mijenja i sada glasi:

Članak 14a. stavak 1. mijenja se tako da glasi: „Ovlašćuje se Uprava Društva da jednokratno ili u više navrata izdavanjem novih dionica, uz suglasnost Nadzornog odbora, poveća uplatom u novcu temeljni kapital Društva, ali najviše s iznosa od 135.452.000,00 kuna za iznos od 67.726.000,00 na iznos od 203.178.000,00 kuna.“

Izmijenjena 9. točka dnevnog reda usvojena je jednoglasno.

obveznice koje bi trebala izdati tvrtka Lanište u iznosu do 61,3 mil. eura.

Dečki zakasnili ste. Trebali ste kupiti prije par dana pa sad trljati ruke, a ne sad tu tražiti dlaku u jajetu. Svi znamo koliko Ingra duguje, ali zato i dođe koliko dođe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Koliko ono dobiju za Arenu od 2016?

neće uvijek biti ovako.

Auuu, lažni skriveni 10000H na prodaji, bilo je 10001 dionica.
Eto, netko ostao neželjeno bez količine.

@ingroman
bitno da su dionice prave, čak i od onoga na 2,42 su dobre, a nije bio lažni nalog

evo i mojih Dalekovodaša, izgleda se formira neki novi konzorcij, dosadilo im čamiti na 17,70

Da, kakav je to peh, strava. Ukopano par milijuna, od toga samo dio špekulantski, but it makes a world of difference. Heh.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Da, kakav je to peh, strava. Ukopano par milijuna, od toga samo dio špekulantski, but it makes a world of difference. Heh.

Samo dva milijuna friških špekulantskih kuna bi ovdje napravilo promet od 10 milijuna. Netreba više!



Da, kakav je to peh, strava. Ukopano par milijuna, od toga samo dio špekulantski, but it makes a world of difference. Heh.

Samo dva milijuna friških špekulantskih kuna bi ovdje napravilo promet od 10 milijuna. Netreba više!
[/quote]
to jedino mogu nadzornjaci uložiti, oni znaju kako će ovo završiti

na 2,35 krivo stavio na prodaju umjesto na kupnju. popapali za 20 sek, što sad? Može li se prijavit pogrešna transakcija?

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close