INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je totalno špekulativna dionica, ali zanimljivo je da je njena trenutna cijena odraz njezine vrijednosti[emo_smijeh].
Naravno, ukoliko se zakuha s nekim infom vrijedit će baš špekulativno, mnogo više.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Slažem se da je ovo sve za sada rekla-kazala. Dok ne bude nekih zvaničnih vijesti i dalje će na bidu i asku biti jedni te isti kao što je to već godinama.
Sve ovo do sada je samo “simulator” trgovine, prava kupnja-prodaja je odavno napustila ovu dionicu i čeka konačan rasplet.

trenutno je stala, no to ne znači da i dalje neće danas biti krša i loma ….graf mi izgleda obećavajuće po tom pitanju….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Garancije za poslove u inozemstvu će se uzimati od lokalnih banaka u inozemstvu.

Alžir nakon završetka nudi novi posao istih razmjera.

Brane se održavaju…itd.

Nije nagovor na kupnju/prodaju već osobno promišljanje.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

al ste se uzvrpoljili…2 kruga vam nije dosta ? ili je pohlepa proradila [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Još kada objave da dokapitaliziraju po 10 kn.[emo_smijesak][emo_smijesak]

ti DOISTA misliš da će netko dati 10 kuna keša po dionici ingre? DOISTA to misliš?!? [emo_zacudjen]
[/quote]Na asku do 10kn imaš cca 400000kom po prosjeku 4kn. To ti je oko 1.600 000kn. Koliko ono treba ulupati novaca u dokap? 60 000 000kn. Znaš li ti koliko je to više u odnosu na ono što je na asku burze. Onaj tko ima namjeru ući u dokap, sve sa aska mu je za burek, i eto ti cijene na 20,00kn za par dana. Naravno praktično je to moguće no kakva je taktika bumo vidli.

neće uvijek biti ovako.

graf proradio….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Koje filozofije, netko se ukrcava, a netko iskrcava, samo je pitanje što se iza brda valja, i tko ima strpljenja čekati pravu stvar, a tko će pokupiti 10% i zdravo žurim.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Još kada objave da dokapitaliziraju po 10 kn.[emo_smijesak][emo_smijesak]

ti DOISTA misliš da će netko dati 10 kuna keša po dionici ingre? DOISTA to misliš?!? [emo_zacudjen]
[/quote]

Hoće oni koji vjeruju u firmu ili su već debelo unutra pa im je važna budućnost.

Idemo kontra pitanje. Zašto su donosili ove odluke na skupštini: smanjenje kapitala i mogućnost jednostavne dokapilazizacije po 10 (deset) kuna???

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/tOMo89OLSDFJFEOTFm4xeA==.pdf

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


Idemo kontra pitanje. Zašto su donosili ove odluke na skupštini: smanjenje kapitala i mogućnost jednostavne dokapilazizacije po 10 (deset) kuna???

hm, moguće da sam u krivu, sad sam vidio današnji post jednog forumaša kojeg citiram:

Ovlašćuje se Uprava Društva da jednokratno ili u više navrata izdavanjem novih dionica poveća temeljni kapital Društva,ali najviše s iznosa od 135.452.000,00 kuna i to uplatom u novcu za iznos od 67.726.000,00 kn na iznos od 203.178.000,00 kuna.”

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!



Još kada objave da dokapitaliziraju po 10 kn.[emo_smijesak][emo_smijesak]

ti DOISTA misliš da će netko dati 10 kuna keša po dionici ingre? DOISTA to misliš?!? [emo_zacudjen]
[/quote]Na asku do 10kn imaš cca 400000kom po prosjeku 4kn. To ti je oko 1.600 000kn. Koliko ono treba ulupati novaca u dokap? 60 000 000kn. Znaš li ti koliko je to više u odnosu na ono što je na asku burze. Onaj tko ima namjeru ući u dokap, sve sa aska mu je za burek, i eto ti cijene na 20,00kn za par dana. Naravno praktično je to moguće no kakva je taktika bumo vidli.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close