INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer smo vidjeli što bude kad se dogodi nešto (pa čak niti ne novo) u vezi s ovim društvom.
Ukoliko dođe do nekih objava poslova i sl., nikakvi špekulanti tu ne mogu ništa jer će opet eksplodirati, samo sada puno žešće.
Zato, tko ima živaca neka čeka, a kome se isplati (ne znam tko je to) neka prodaje po 2 kune. Vidjet ćemo tko je pametniji.

Sad je bitno da se dugo ne čeka, već slijedeći tjedan potpišite neštoooo…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Kaj imaju potpisivat, veli Megido da vec imaju 56 milijuna eura posla u Alžiru, a druga stvar dobivaju og grada zagreba godiišnje 7,2 milijuna aura za Arenu


Kaj imaju potpisivat, veli Megido da vec imaju 56 milijuna eura posla u Alžiru, a druga stvar dobivaju og grada zagreba godiišnje 7,2 milijuna aura za Arenu

Dobivaju banke, a ne Ingra.



Kaj imaju potpisivat, veli Megido da vec imaju 56 milijuna eura posla u Alžiru, a druga stvar dobivaju og grada zagreba godiišnje 7,2 milijuna aura za Arenu

Dobivaju banke, a ne Ingra.
[/quote]INGRI se smanjuje dug za Arenu i sve je više njena.

neće uvijek biti ovako.

Ovdje radi dobra ekipa. Šteta da jučer nije bolje iskorišteno. Preporuka trejdmajstorima da na ovoj dionici postanu malo investitori. Za malo dužeg čekanja zarada je puno veća. Vrijedi razmisliti. Pozdrav.

Gospon Branko zamijenio Hrvoja u top 10, ostalo nepromijenjeno. Biće zanimljivo vidjeti u Ponedjeljak da li je bilo promjena ovih dana.

neće uvijek biti ovako.

Da, dobro je vidjeti da g. Branko dokupljuje. Snižava se prosjek sad dok je nisko.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Bilo i zanimljivo čuti prodavače kojom se logikom vode da nisu prodali jučer preko 2,60 a jesu danas ispod 2,25.

neće uvijek biti ovako.


Ovdje radi dobra ekipa. Šteta da jučer nije bolje iskorišteno. Preporuka trejdmajstorima da na ovoj dionici postanu malo investitori. Za malo dužeg čekanja zarada je puno veća. Vrijedi razmisliti. Pozdrav.
Da se pobjeglo sa aska na malo više preko 3 kn moglo se dignuti i više od bureka. Kupovalo bi se isto kao i oko 2,50

neće uvijek biti ovako.

Ovo je sve burekologija. 20 ili 30 lipa više ili manje nije nešto zbog čega se uopće ima smisla razgovarati. Ono što mene veseli je činjenica da su prema posljednjem FI gubici sve manji, tj. da prihodi od prodaje rastu, a troškovi padaju. Sad kad je PSN sklopljena može se očekivati daljnji pad financijskih troškova vezanih za PSN, razna usklađenja, ostalo itd. Ako FI bude bar blizu “pozitivnoj nuli” ovo ide u nebesa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Ovdje radi dobra ekipa. Šteta da jučer nije bolje iskorišteno. Preporuka trejdmajstorima da na ovoj dionici postanu malo investitori. Za malo dužeg čekanja zarada je puno veća. Vrijedi razmisliti. Pozdrav.
Da se pobjeglo sa aska na malo više preko 3 kn moglo se dignuti i više od bureka. Kupovalo bi se isto kao i oko 2,50
[/quote]
Moglo se bez ikakvih problema ići do 2,80 samo da onaj nije štopao na 2,30 odmah poslije objave uspješno sklopljene PSn-e. Ni sad ne shvaćam koji mu je pa se postavljao tako nisko. Više od pola današnje količine je samo kružilo između suigrača, tak da danas i nije bio neki pravi promet.

New Report

Close