INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2.0- 2.10 kn

taj dio smo im vratili 20% skuplje.idemo dalje …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ukoliko ne bude žalbi, odluka o predstečajnoj nagodbi postat će pravomoćna 17 dana od objave.

Na žalost, to je burza. Na greškama se uči- a ako imaš snage i novaca,
počni ponovno skupljati. Ono što njima raste 20 % na ovoj dionici će rasti 200 % !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A ništa, žalba ako bude odbacit će se i to je to. Više me zanima kako će se rasplesti stvari s dokapom i daljnjim poslovanjem. Ekipa u firmi je jaka još uvijek, politički mislim, i trebalo bi se nešto naći.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ovo sa skrivenim se zloupotrebljava jer bilo tko može staviti takav nalog .

@Megido 1 , ovo je sasvim normalna stvar. ako je netko kupio na 2,30 , pa prodao na npr 2,60 , normalna je pojava da ponovo čeka na 2,20 2,30 da kupi i opet ponovo gore . …. i tako što više puta 🙂 a da je visdoko špekulativna, to je točno. čim je mala cijena , svima je dostupna i na njoj vlada rock and roll. ajde da to vidimo na nekim skupljim dionicama , npr atgr-r-a. tamo nema zahebancije .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ako je netko kupio na 2,30 , pa prodao na npr 2,60 , normalna je pojava da ponovo čeka na 2,20 2,30 da kupi i opet ponovo gore

do ponovnog rasta trebat će sad malo duže čekati, jučer je bila prilika za “sell on news”, iskusni su to iskoristili i riješili se papirića, a manje iskusni su povećali broj papirića ingre u portfeljima [emo_smijesak]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/povlastene_informacije/2457/2014-09-24-34163_pdf.pdf

Opet isti scenarij, štopanje radi nakrcavanja. Problem ove dionice je što je postala visokošpekulativna, sa veoma labilnim ulagačima koji slijepo slijede šprancu prodaje sa prihvatljivim gubitkom, i tako stotinjak takvih kvari zdravu trgovinu i dolazak na realne razine. A znalci trejderi koriste i pomalo zarađuju, 500,00-2000kn, se spremi svaki put. Eto to je tako pa kako se kome sviđa.

neće uvijek biti ovako.

To je problem ovdje već jako dugo
zato je cijena ovako niska
špekulanti su ko uši koje sišu sok iz drva i nedaju mu rasti
inačće bi ovo već sada vrjedilo najmanje 200% više….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ma muljaju s nalozima, jucer je na prodaji bilo 2.800.000 kn a danas je 3.160.000 kn, mislim prozirno

ajmo još malo rušite…ima tko će kupit

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close