INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da naprave reverse stock split, malo bi cijena bila veća od sadašnje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Vjerovatno će se stabilizirati negdje oko 2.40, tu negdje. U slučaju bilo kakvog pozitivnog FI ide preko 3 kn. A o novom poslu da ne govorimo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ne mogu vjerovati da se još jučer trgovalo po 2 kune, a danas odoše toliko gore a ništa se nije dogodilo što nismo znali. Samo tehnička potvrda onog što je davno dogovoreno. Stvarno su Hrvati čudni.

meni si ti ćudan….10%& je prejadan rast za dionicu na samom dnu

ovo je iovako nerealno niska cijena dionice i ovo je ozbiljna vijest iako to možda tebi tako ne zvući…što nisi kupio jućer ne plaći sada
ja je imam po 15 kuna pa ne cmizdrim

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Evo ti link

Vaš link …

izdavanje novih milijuna dionica za pokriće gubitka iz samo jedne godine.

Dionice će biti za kešššš a ne zamjena za dugove. To će se raditi ako bude potrebno, a cijena neće biti 2 kn. Ako i bude ja kupujem po toj bagateli, ali očekujem veću cijenu.

neće uvijek biti ovako.

Ne samo da dionica nije ništa rasla na osnovi rasta CROBEXA
već i ova rekcija na
današnje vijesti je više nego jadna…………….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

DATA

Ja više nisam niti očekivao jer se predugo čmrljilo s tom PSN itd. Sad je prošlo pa idemo dalje. Ako poslovanje bude ok ovo je dobra investicija, a ako ne aj bok.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Prije PSN cijena 3,50-4,00kn, nakon uspjesno provedene PSN cijena 2,20-2,70kn. Ima li logike? Nema. Dokle? Ne znamo.


Ne mogu vjerovati da se još jučer trgovalo po 2 kune, a danas odoše toliko gore a ništa se nije dogodilo što nismo znali. Samo tehnička potvrda onog što je davno dogovoreno. Stvarno su Hrvati čudni.

zar niste pročitali da su se i stranci uključili ?[emo_smijesak]



Ne mogu vjerovati da se još jučer trgovalo po 2 kune, a danas odoše toliko gore a ništa se nije dogodilo što nismo znali. Samo tehnička potvrda onog što je davno dogovoreno. Stvarno su Hrvati čudni.

meni si ti ćudan….10%& je prejadan rast za dionicu na samom dnu

ovo je iovako nerealno niska cijena dionice i ovo je ozbiljna vijest iako to možda tebi tako ne zvući…što nisi kupio jućer ne plaći sada
ja je imam po 15 kuna pa ne cmizdrim
[/quote]

Nakupovo sam se ja dosta. Nego samo razmišljam šta je onome što je kupio danas po 2,70? Zar nije vjerovao da će proć pa nije jučer kupio? Pa nije Kolakušić odlučivao.




Ne mogu vjerovati da se još jučer trgovalo po 2 kune, a danas odoše toliko gore a ništa se nije dogodilo što nismo znali. Samo tehnička potvrda onog što je davno dogovoreno. Stvarno su Hrvati čudni.

meni si ti ćudan….10%& je prejadan rast za dionicu na samom dnu

ovo je iovako nerealno niska cijena dionice i ovo je ozbiljna vijest iako to možda tebi tako ne zvući…što nisi kupio jućer ne plaći sada
ja je imam po 15 kuna pa ne cmizdrim
[/quote]

Nakupovo sam se ja dosta. Nego samo razmišljam šta je onome što je kupio danas po 2,70? Zar nije vjerovao da će proć pa nije jučer kupio? Pa nije Kolakušić odlučivao.
[/quote]Više se čudim onima koji su tjednima prodavali po 2,00-2,10. Prošla je znatna količina po toj cijeni. Zar nisu vjerovali da je sudska potvrda samo forma?

neće uvijek biti ovako.

Mislim da se sada, za rast cijene dionice, nitko – tko ih ima ne mora brinuti….Ako ste do sada imali gubitke, iz PSN bit će jasno, da je cijela
računica zaokružena–a ja sam duboko uvjerena – poznavajući članove
Uprave i NO …da će se potruditi , da cijene dostigle primjerene vrijednosti.
Koliko god se to kome ne sviđalo, i smatraju to promašenim ulaganjem….ovaj put , Vi ćete biti u pravu. Ako se ekipama bude sviđalo rušiti cijenu, uvjerena sam
da će dionica imati vrsnog MM koji će znati- što treba poduzeti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
Sve je točno, dionica će rasti to je neupitno, računica je neupitna, NO će valjda nešto na svoj “stari brk” odraditi, ali veliki problem je u tome što neki, a mogao bi reći mnogi dioničari nisu od jučer ili prije 10 dana, i još dugo, dugo uz super poslovanje će morati ćekati da izađu sa prihvatljivim gubitkom!

New Report

Close