INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trgova
čki sud u Zagrebu | teme
ljni kapital 270.904.000 kuna uplać
en u cijelosti, podijeljen na 13.545.200 dionica
| Predsjednik uprave: Igor Oppenheim |
Predsjednik Nadzornog
odbora: Stjepan Mesić| Račun 2340009-1100202745 otvoren kod Privredne banke Zagreb d.d
HRVATSKA AGENCIJA ZA NADZOR
FINANCIJSKIH USLUGA
Miramarska 24b
10000 Zagreb
ZAGREBAČKA BURZA d.d.Ivana Lića 2a
10000 Zagreb
OTS HINA
Zagreb, 24. rujna 2014.
PREDMET: Uspješno sklopljena predsteč
ajna nagodba društva INGRA d.d.
_____________________________________________________________________________
U skladu s odredbama Zakona o tržištu kapitala i Pravilima Zagrebačke burze,
INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb, Alexandera von Humboldta 4/b, obavještava
da je 24. rujna 2014. godine na Trgovačkom sudu u Zagrebu sklopljepredstečajna nagodba društva INGRA d.d. s vjerovnicima. Rješenje Trgovč
kog so sklopljenoj predsteajnoj nagodbi objavitće se po zaprimanju iste.
Predsteajna nagodba sklopljena je na način da su istu potpisali vjerovnicičijtražbine ukupnočine 83,19% ukupnih obveza društva.Okončanjempredstečajne nagodbe ispunjene su
pretpostavke za dugoročnu
stabilizaciju i nesmetano posl
ovanje društva INGRA

neće uvijek biti ovako.

sve prema očekivanjima – trejderi su se počeli kipati, a većim nalozima na kupnji daju si potporu dok istovremeno prodaju

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Bas sam sinoc napisao da ce biti ovakav scenarij, PSN prosla a dionica skoci 10%, previse kokosara na burzi nazalost

Temeljni apital 270.904.000 kuna uplać
en u cijelosti, podijeljen na 13.545.200 dionica

koliko to ispada vrijednost po dionici? 20 kuna
dajte me ispravite ako se varam

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Da ali se na skupštini umanjuje za 135 milijuna radi pokrića gubitaka od 193 milijuna, i uz pomoć izdavanja novih XX milijuna dionica.

2,91 iduća dražba.


Da ali se na skupštini umanjuje za 135 milijuna radi pokrića gubitaka od 193 milijuna, i uz pomoć izdavanja novih XX milijuna dionica.
Ma nemoj, prodao si i sad pišeš gluposti o novim dionicama. Daj link ak si u pravu.

neće uvijek biti ovako.

Da ali se na skupštini umanjuje za 135 milijuna radi pokrića gubitaka od 193 milijuna, i uz pomoć izdavanja novih XX milijuna dionica.

Ma nemoj, prodao si i sad pišeš gluposti o novim dionicama. Daj link ak si u pravu.
Podržavam baš sam ja htio napisati gdje ti je link za te ćudne izjave

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Evo ti link

Vaš link …

izdavanje novih milijuna dionica za pokriće gubitka iz samo jedne godine.

@ingroman
A izdavanje novih dionica će biti po cijeni ????

Ne mogu vjerovati da se još jučer trgovalo po 2 kune, a danas odoše toliko gore a ništa se nije dogodilo što nismo znali. Samo tehnička potvrda onog što je davno dogovoreno. Stvarno su Hrvati čudni.

Teško je reći po kojoj cijeni. Pitanje je kako se to uopće misli izvesti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close