INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadamo se da je u pitanju je 8 zgrada 115mk vrijednost posla rok izgradnje 500 kalendarskih dana, ajmo ingra ajmo lobisti M- Š javite se…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Jel Ingra jedna od kandidatkinja za posao?

nije…nema formalnih uvjeta, u PSN je nagodbi, a o nemogućnosti dobivanja garancija banke da ne govorimo

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

ma da..[emo_ooooo] ja bi opet po 2 kn [emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pozitiva

A gdje je uopće natječaj i gdje piše tko se uopće javio, a kamoli predao ponudu? Ako su ponude predane, što bi se dalo zaključiti iz tvrdnje da se ovaj tjedan odlučuje o njima, tko ih je predao? Imam INGR, i samo me zanima otkud te informacije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Tko tu koga tjera da prodaje ispod 2,20…???

Cjelokupni projekt revitalizacije Donjeg grada vrijedan je dvije milijarde kuna, a prosječna vrijednost investicije po kvadratu stana procjenjuje se na 2000 kuna. Precizne procjene troškova radit će se na svakoj zgradi, a prema procjenama riječ je o investiciji od 20 do 55 milijuna kuna. Cilj je revitalizirane zgrade dovesti do energetskog razreda D čime bi se po zgradi omogućile uštede od otprilike 43 tisuće kuna godišnje.

http://www.business.hr/ulaganja/uskoro-pocinje-energetska-obnova-zagrebackog-donjeg-grada

2 milijarde kuna posla početkom 2015, valjda će Ingra dobiti dio kolača

Ponude je predalo 8 potencijalnih izvođača, i ja se pitam dali smo mi predali ponudu, uglavnom saznati ćemo do kraja tjedna…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

lakse malo …pa 200 k je nestalo sa prodaje [emo_smijeh][emo_smijesak][emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sutra je dan D za ovu kompaniju.

Zasjedanje u 10:30 h [emo_beztona]

Sutra očekujem vrlo interesantno trgovanje, bit će svega i svačega, al samo polako![emo_namigusa]

Moje misljenje je da ce sud potvrditi PSN ali da se cijena dionice nakon objave vijesti nece bitno promjeniti, mozda skoci desetak posto i to je to, nema se casha, nema tko pogurati, ugl vidjet cemo sve za 10-11 sati

Moje mišljenje je da će biti barem dva uravnoteženja u kratkom vremenu, i povratak cijene na onu prije PSN-a.

New Report

Close