INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Srdju se nece graditi stanovi nego vile,apartmani i hoteli… Mogla bi Ingra bit u to ukljucena prijesednik n.o. ingre bi napokon mogao nesto i ucinit za ovu firmu… Dobar je s investitorom…

Ispod 2 kune bi trebao biti jači interes za dionicu a sa time i neki normalan promet jer ovo je smiješno

Ne bih rekao. Što je manja cijena manji je i promet. Tek kad nešto živne prema gore ljudi se uhvate kao muhe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Hmm onda stvarno ne mogu dokučiti kaj bi moglo potaknuti interes malih dioničara, ako je PSN za par dana a po prometu vidimo da interesa NEMA, kada će ga i hoće li ga uopće biti?

Nema interesa jer je firma u banani i nema nikakvih naznaka da bi moglo biti bolje. Nema posla, ništa osim PSN se ne događa. Cijelu godinu se samo s time bave. Možda krenu neki poslovi, ali to je veliko pitanje. Imam INGR.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ako smijem primjetiti krupne naloge na prodaji iznad 4 kune, redom:

4,09kn 5940 kom
4,23kn 18000 kom
4,29kn 20000 kom
4,30kn 10000 kom
4,34kn 13627 kom
4,42kn 16640 kom
4,43kn 20160 kom
4,45kn 20000 kom
4,52kn 10000 kom
4,70kn 20000 kom

Tko to radi i zašto, nikad nećemo saznati


Ako smijem primjetiti krupne naloge na prodaji iznad 4 kune, redom:

4,09kn 5940 kom
4,23kn 18000 kom
4,29kn 20000 kom
4,30kn 10000 kom
4,34kn 13627 kom
4,42kn 16640 kom
4,43kn 20160 kom
4,45kn 20000 kom
4,52kn 10000 kom
4,70kn 20000 kom

Tko to radi i zašto, nikad nećemo saznati

netko ima hrpu papirića kojih bi se htio riješiti po toj cijeni. Neće ići, bar ne zasad. Vidjet ćemo na kraju tko je bio u pravu, mi što čekamo ili ovi što rasprodaju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Nema interesa jer je firma u banani i nema nikakvih naznaka da bi moglo biti bolje. Nema posla, ništa osim PSN se ne događa. Cijelu godinu se samo s time bave. Možda krenu neki poslovi, ali to je veliko pitanje. Imam INGR.
Non stop se piše da nema posla a radi se na sve strane.Ne zaboravite da se još radi posao od 56 Mil. Eura. Sporo ide al se radi, i brana i neka cestica zar ne.

neće uvijek biti ovako.



Nema interesa jer je firma u banani i nema nikakvih naznaka da bi moglo biti bolje. Nema posla, ništa osim PSN se ne događa. Cijelu godinu se samo s time bave. Možda krenu neki poslovi, ali to je veliko pitanje. Imam INGR.
Non stop se piše da nema posla a radi se na sve strane.Ne zaboravite da se još radi posao od 56 Mil. Eura. Sporo ide al se radi, i brana i neka cestica zar ne.
[/quote]
Imaš pravo, svi znamo za te poslove da su ugovoreni, ali ne znamo mnogo o tome kakva je realizacija, zakopčani su do grla, iz kojeg razloga, to ne znam. Možda se dokupljuje preko drugih ljudi od drhtavaca koji prodaju, a možda i nemaju što pametno za reći. I nema novih poslova, to je problem. Umjereno sam optimističan jer bih inače tresnuo po bidu, ali da mi sve već odavno ide na živce to je živa istina.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Stvarno treba biti veliki mudrac za prodaju na ATL cijeni, 14 radnih sati prije završetka PSN-a.
Podsjetimo se da su vjerovnici prihvatili plan sa 82,86%, svaka čast pametnom prodavatelju.
Sa 3 na 2 kune palo je zbog ljetnjeg odugovlačenja sa ročištem, ali gurati je na cijenu opsjenarske dionice Magme sa imaginarnim 3D printerima, ukazuje samo na tešku bolest ZSE.

Zaboravili ste navesti i dionicu Diokija. Zadnji dan trgovanja na burzi tržio se i preko dvije kune. Znam da se ne mogu uspoređivati dvije firme iz dvaju sektora i cijene njihovih dionica no čovjeku dođu i te usporedbe na pamet. Držim palčeve i Ingri i Magmi. Da prežive nekoliko sljedećih godina. Donekle sam svjestan rizika glede opstanka obiju kompanija.
Imatelj sam svih triju spomenutih dionica (Ingre, Magme i Diokija) te stoga ovaj post nije nagovor na kupnju niti na prodaju navedenih dionica kako na burzi tako ni preko Plavog oglasnika.


Zaboravili ste navesti i dionicu Diokija. Zadnji dan trgovanja na burzi tržio se i preko dvije kune. Znam da se ne mogu uspoređivati dvije firme iz dvaju sektora i cijene njihovih dionica no čovjeku dođu i te usporedbe na pamet. Držim palčeve i Ingri i Magmi. Da prežive nekoliko sljedećih godina. Donekle sam svjestan rizika glede opstanka obiju kompanija.
Imatelj sam svih triju spomenutih dionica (Ingre, Magme i Diokija) te stoga ovaj post nije nagovor na kupnju niti na prodaju navedenih dionica kako na burzi tako ni preko Plavog oglasnika.

Ne laprdati, nisam ja ništa zaboravio, te dionice nisu za spominjanje u istoj rečenici.
Dioki je otišao u stečaj već na glasovanju o PSN, a Magma je prošla sa planom daj što daš, i bajkama o nekakvim printerima, pa se trži po dvije kune.

Ingra ima cijelo vrijeme neprekinuto poslovanje i najbolji plan PSN-a, a uz to i Arenu koja jamči hladni pogon do oporavka.

Ponavljam, Ingra kao ime i licence koje ima vrijede svakako mnogo više od 3,5 milijuna eura kolika je sada tržišna vrijednost.

New Report

Close