INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta će biti ako ne prođe PSN?

@SeRija
Velikoj vecini je tak ovih jadnih par kuna po koliko se trzi ogroman gubitak, pa kud sve tu nek ide i ova sica!


Šta će biti ako ne prođe PSN?

PSN prolazi, potrebni postotak glasova je već izglasao prijedlog, sud samo potvrđuje, u srijedu samo formalnost, pa se radije pitajte kuda će cijena u ova tri radna dana do tada.

Pitanje sam postavio iz razloga šta mnogi pišu da se neće ništa dogoditi ako prođe PSN, pa me zanima šta će biti ako ne prođe PSN…

Usput, promet je nikakav, nema prodaje ni kupnje, cijena zabetonirana

Od 2,12 do 2,36 nalozi na bidu poslagani u lipu. Sad će me neko uvjeravati da je to normalno pozicioniranje onih koji zaista žele pobjeći iz ove dionice.[emo_beztona]

neće uvijek biti ovako.


Od 2,12 do 2,36 nalozi na bidu poslagani u lipu. Sad će me neko uvjeravati da je to normalno pozicioniranje onih koji zaista žele pobjeći iz ove dionice.[emo_beztona]

Gdje su ti nalozi na bidu od 2,12 do 2,36???



Od 2,12 do 2,36 nalozi na bidu poslagani u lipu. Sad će me neko uvjeravati da je to normalno pozicioniranje onih koji zaista žele pobjeći iz ove dionice.[emo_beztona]

Gdje su ti nalozi na bidu od 2,12 do 2,36???
[/quote]krivo napisano ask-bid, no vide svi…valjda.

neće uvijek biti ovako.

Ma svima je više pun kufer i ove firme i dionice i svega. I meni, da budem potpuno iskren. Neću prodati jer sam popušio 30% i dok i ako ne dođe na bar 5 kn nema šanse da prodam. A ako će u stečaj neka ide. Nije me više briga. Mada neće, PSN će se potvrditi, prošla je nagodba s dobrom većinom tako da straha nema. Ali ostaje pitanje što je s poslovima. Ona sintagma “Očekuje se povećana realizacija u drugoj polovini godine.” je naprosto presmiješna.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ma svima je više pun kufer i ove firme i dionice i svega. I meni, da budem potpuno iskren. Neću prodati jer sam popušio 30% i dok i ako ne dođe na bar 5 kn nema šanse da prodam. A ako će u stečaj neka ide. Nije me više briga. Mada neće, PSN će se potvrditi, prošla je nagodba s dobrom većinom tako da straha nema. Ali ostaje pitanje što je s poslovima. Ona sintagma "Očekuje se povećana realizacija u drugoj polovini godine." je naprosto presmiješna.

Što je s onim stanovima u Dubrovniku, gdje je to zapelo [emo_naivan]

Svi stanovi su prodani, više manje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ostala im dva stana za prodaju…


Svi stanovi su prodani, više manje.

Mislio sam na stanove s golf trenima koji su se trebali graditi na Srđu.

Ima li Ingra šanse se tu uključiti? [emo_naivan]

New Report

Close