INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra, HUP Zagreb, Luka Ploče i Viro odlaze iz CROBEX-a

Tko zna kako će se ovo odraziti na cijenu ovog napaćenog bisera?????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ingra, HUP Zagreb, Luka Ploče i Viro odlaze iz CROBEX-a

Tko zna kako će se ovo odraziti na cijenu ovog napaćenog bisera?????

A sta mislite??

Jednostavno nikako.

I što bi se sad trebalo desiti??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@vatreni1
Neće se uopće odraziti, a posebno ako mislite na pad, a kuda bi dalje padala, tu je dno dna!


Ingra, HUP Zagreb, Luka Ploče i Viro odlaze iz CROBEX-a

Tko zna kako će se ovo odraziti na cijenu ovog napaćenog bisera?????

A sta mislite??
[/quote]Mislim da će sud potvrditi PSN.

neće uvijek biti ovako.



Ingra, HUP Zagreb, Luka Ploče i Viro odlaze iz CROBEX-a

Tko zna kako će se ovo odraziti na cijenu ovog napaćenog bisera?????

A sta mislite??
[/quote]Mislim da će sud potvrditi PSN.
[/quote]
Mislim i ja isto ali kakve koristi od toga. Ovdje više ne postoji premija na rizik, tj. oni koji dočekaju u dionici potvrdu PSN-e neće ništa s time dobiti jer se poslije toga neće ništa bitno promijeniti. Moguć je špekulativni porast cijene ali na vrlo malom prometu tako da je jako mali broj onih koji će se uspjeti poslije toga s nekom dobiti iskrcati. A da ne pričam o tome što će biti u suprotnom.
I kvalitetnijim tvrtkama je potvrđena PSN-a pa se poslije toga cijena dionice strmoglavila a ne porasla. Imaš primjer IGH-a, Dalekovoda. Tamo su čak napravljene i “uspješne” dokapitalizacije i ništa poslije toga.

Sto ste se prepali? Revizija indexa Crobex koji ukljucuje 20-tak likvidnijih dionica se vrsi periodicno obzirom na volumen prometa. Neuvrstavanjem dionice u ovaj index nije delistiranje sa ZSE! S njom ce se i dalje normalno i redovno trgovati. Ovaj pad je samo odraz plasljive naravi dionicara koji ne poznaju dovoljno narav i tehnicke aspekte burze opcenito




Ingra, HUP Zagreb, Luka Ploče i Viro odlaze iz CROBEX-a

Tko zna kako će se ovo odraziti na cijenu ovog napaćenog bisera?????

A sta mislite??
[/quote]Mislim da će sud potvrditi PSN.
[/quote]
Mislim i ja isto ali kakve koristi od toga. Ovdje više ne postoji premija na rizik, tj. oni koji dočekaju u dionici potvrdu PSN-e neće ništa s time dobiti jer se poslije toga neće ništa bitno promijeniti. Moguć je špekulativni porast cijene ali na vrlo malom prometu tako da je jako mali broj onih koji će se uspjeti poslije toga s nekom dobiti iskrcati. A da ne pričam o tome što će biti u suprotnom.
I kvalitetnijim tvrtkama je potvrđena PSN-a pa se poslije toga cijena dionice strmoglavila a ne porasla. Imaš primjer IGH-a, Dalekovoda. Tamo su čak napravljene i "uspješne" dokapitalizacije i ništa poslije toga.
[/quote]Dalekovod dokap po 10 kn, i to je tebi uspješno? Cijena je super s obzirom na tu činjenicu. Nije bitna potvrda PSN za nagli skok, iako će biti u određenoj mjeri, već je bitan radi stabilizacije i dobivanja garancija za već pripremljene ugovore. Tada će i cijena u svom smjeru. Polako ali sigurno.

neće uvijek biti ovako.

OK Megido, uvjerio si me, a i netko me pokupio sa bida. Taj je vjerovatno s tom lovom otišao navijavati Dalekovod a ja ću opet kontra, rasprodavati tamo a ovdje bidati. Sad ćemo za koji dan da vidimo tu Ingru i njene dosege!

Bila bi zaista velika šteta nakon tolikih godina mučenja ne biti dio stečajne mase. Zato ulagači dobro razmislite u što se upuštate. Imate još par trgovinskih dana do konačnog obračuna.

evo nudi se dobar izlaz po 2,10, no nekako slab odaziv. Čekaću još

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close