INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači trebali bi ovom prodajom dobiti minimalno 50 -80 milijuna casha, ovisno po kojoj su cijeni prodali.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Dobro je to što se prodaju, bolje imati cash nego beton, jer sigurno se prodalo po cijeni većoj od troškovne, ali s druge strane, ti stanovi su u bilanci pisali kao neka imovina. Sad će se povećati novac, ali smanjiti dugotrajna imovina. BVPS sličan, gotovo isti. Trebaju novi poslovi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Je, zato dionica pada iz mjeseca u mjesec. Zbog njihovog sjajnog rada. I onda se još desi i rat na potencijalnom tržištu. Uništiše me.
Cijena dionice nema veze sa stanjem firme. To i ptičice znaju.

neće uvijek biti ovako.

Kakvo je to danas natjerivanje na bidu? da se to netko ne pokušava iskrcavati???[emo_ooooo]

U pravu si, cijena dionice uglavnom prikazuje očekivanja u budućnosti.


Kakvo je to danas natjerivanje na bidu? da se to netko ne pokušava iskrcavati???[emo_ooooo]
Misliš povoljno ukrcati?

neće uvijek biti ovako.


Ovi na asku misle prodati po 2,2X. Pa kome ljudi? Nema više ovaca!!
Kupljeno!

neće uvijek biti ovako.

Još 12 radnih dana do okončanja PSN-a, mogla bi bit gužva idućih dana za ulazak u poziciju.


Ovi na asku misle prodati po 2,2X. Pa kome ljudi? Nema više ovaca!!
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] ista kolicina papira se stalno vrti [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.index.hr/sport/clanak/hrvatska-domacin-eurobasketa-2015/770100.aspx

Danas je na sastanku u Madridu FIBA odabrala četiri zemlje koje će zajedno ugostiti najbolje europske reprezentacije. Osim Hrvatske, koja će košarkaše ugostiti u zagrebačkoj Areni, domaćini će biti Francuska, Njemačka i Latvija.


http://www.index.hr/sport/clanak/hrvatska-domacin-eurobasketa-2015/770100.aspx

Danas je na sastanku u Madridu FIBA odabrala četiri zemlje koje će zajedno ugostiti najbolje europske reprezentacije. Osim Hrvatske, koja će košarkaše ugostiti u zagrebačkoj Areni, domaćini će biti Francuska, Njemačka i Latvija.


Joj pa da, sad bi trebala dionica porasti jel??

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ne bi trebela porasti, ti misliš da bi trebala padati?

New Report

Close