INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi na asku misle prodati po 2,2X. Pa kome ljudi? Nema više ovaca!!

kolega inverter …tipujem ponovo na sinusoidu prema gore…
a kolega banana…buš videl uskoro kaj je 2,2x….haha


ingra, graf nekolicine negativaca : crveno zaokruzeno prodaja(kapitulacija) , plavo zaokruzeno :trenutno stanje [emo_beztona]

nekako i dalje mislim da je struja inverzna i da je trenutno euphoria prisutna [emo_zacudjen]

free flow information

jel’ ovdje kolektivni GO dioničara ?

A što ćeš, ništa se ne događa pa nema razloga ni da se trguje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

još jedan pošteni pad i ulazim. Ovo su za mene prihvatljive rezine. to je samo moje mišljenje, znam da je za neke i 10 kn bilo prihvatljivo.
Pozdrav svim ingrašima…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Nekima je bilo i 30 ok a nekima su i 2kn puno
kod Ingre je sada samo čista kocka.Kupis sada par
iljadarki komada i čekas.mozes fino uzeti.Mozes i
ostati bez para zato neka svatko odredi koliko moze
izgubiti a da nežali previse.

Pozdrav,

Ingra se riješila stanova u Dvorima Lapad …prije par dana svi su bili slobodni u zgradi C
http://www.ingra-nekretnine.com/nekretnine/project_id-1129-dvori-lapad/level-2/level_id-58-stanovi—zgrada-c

DAJ PET !!!

Ja sam prije nekih mjesec dana nabrojao 19 neprodanih, danas 2.

nije sve tako crno

Rusi kupuju i ne pitaju…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Odličan posao se radi u INGRI, kao što napisah neki dan, treba malo razgovarati sa onima koji tamo rade i znaju kako se RADI i rješavaju problemi. Polako ali sigurno.

neće uvijek biti ovako.

Je, zato dionica pada iz mjeseca u mjesec. Zbog njihovog sjajnog rada. I onda se još desi i rat na potencijalnom tržištu. Uništiše me.

New Report

Close