INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može li tko procijeniti koliko bi Ingra dobila novaca za Arenu Zagreb otprilike?

Vrte se iznosi od 500 milijuna kuna

Krajem 2015. godine Zagrebački holding ima opciju jednokratnog otkupa Arene za ugovoreni iznos od 80,4 milijuna EUR.
Ako ne iskoristi onda do 2036 plaćaju 7,2m + 300.000EUR uvećano za CPI.

Zagreb ne može dobiti kamatu ispod 6.5% da se postavi na trepavice. Pa po toliko se zadužuje država, a sad će mu još izbiti i dio poreza na dohodak, tako da je pad kreditnog rejtinga izvjestan. 7.2 mil. EUR godišnje + ovo ostalo (uglavnom inflacija koja je sad čak i negativna), kad se 80.4 mil. EUR uzme kao baza daju kamatu od oko 4%, ispravite me ako griješim. Sumnjam stoga da će ići u otkup. Imam INGR, opet.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vidim , sve znate u detalje , izgleda mi manje crno , no dosta jeftino .

@samobor1
Jeftino do boli, kupovina slaba! Čeka se zadnji čas… Samo onda neće biti po 2,xx[emo_cool]

Koji pametnjakovići. Bit će kako bude. To ni dragi Bog ne zna. Ali inače, ova fora s dokapitalizacijom nije uopće loša. Ako se zaista nađe netko tko bi dao pare znači da tu nešto i ima. Vjerovatno a konto ovog posla u Alžiru, jer to je jedino koliko toliko živo i suvislo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Može li tko procijeniti koliko bi Ingra dobila novaca za Arenu Zagreb otprilike?

Vrte se iznosi od 500 milijuna kuna


sa upaljenim svjetlima i u funkciji otprilike toliko, u mrklom mraku i sa nekoliko pasa lutalica oko nje, cca 800kn/m3 betona

Krajem 2015. godine Zagrebački holding ima opciju jednokratnog otkupa Arene za ugovoreni iznos od 80,4 milijuna EUR.
Ako ne iskoristi onda do 2036 plaćaju 7,2m + 300.000EUR uvećano za CPI.



Može li tko procijeniti koliko bi Ingra dobila novaca za Arenu Zagreb otprilike?

Vrte se iznosi od 500 milijuna kuna


sa upaljenim svjetlima i u funkciji otprilike toliko, u mrklom mraku i sa nekoliko pasa lutalica oko nje, cca 800kn/m3 betona
[/quote]što ti misliš da je Arena u istočnoj Ukrajini? Zagreb je metropola ako nisi znao

neće uvijek biti ovako.


G. Bananko,

Imate li Vi uopće dionice INGRE? Ako nemata zašto dvaki dan pišete nekoliko, uglavnom pesimističnih postova na ovoj temi? I zašto gubite vrijeme dokazujući da ova dionica nevalja? Njenu vrijednost znamo svi, a to zgovori i njena tržišna cijena. Da je dionica dobra bila bi 10, 15 ili 20 kn.
Imam simolićan broj dionica INGR i nije nagovor na k/p.

Stanje firme i cijena dionice nemaju veze s vezom. Pitajte nekoga ko radi u Ingri. Sve štima a posao se radi…

neće uvijek biti ovako.

Opet neuspio proboj ispod 2 kn…već i slijepci vide da to neće ići. Ima nas puno koji čekamo 2,00… i ja i prijatelj se ubacujemo svaki sa 10.000 komada. A veliki igrači sa puno većim količinama.
LP

ingra, graf nekolicine negativaca : crveno zaokruzeno prodaja(kapitulacija) , plavo zaokruzeno :trenutno stanje [emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

I ja mislim da je tako. Nemam love za dokup i smanjenje prosjeka, ali imam dojam da se nešto kuha. Sve je zamuklo, cijena stagnira, čeka se nagodba, poslovi, nekakav info, a Mijić dokupio 1000 komada. Nije valjda blesav, ili samo smanjuje prosjek pa što bude.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close